RAJD MAZOWIECKI 2012: DYREKTOR MACIEJEWSKI ZAPRASZA

12 maja rozegrany zostanie jubileuszowy, dziesiąty Rajd Mazowiecki, 3. runda Rajdowego Pucharu Polski. Baza rajdu znajdować się będzie – podobnie jak w ubiegłym roku – w Kozienicach, a Park Serwisowy – o jest nowością na lotnisku w Ułężu.

Organizatorem zawodów jest Automobilklub Polski, a ich dyrektorem – Krzysztof Maciejewski, który wraz z Prezesem AP – Romualdem Chałasem, Dyrektorem AP – Andrzejem Palczewskim, Burmistrzem Gminy Kozienice – Tomaszem Śmietanką i Wicedyrektorem ds. zabezpieczenia – Arturem Pieńkowskim wchodzą w skład Komitetu Organizacyjnego.

A oto zaproszenie, jakie skierował do zawodników i kibiców Dyrektor Krzysztof Maciejewski:

Szanowni Państwo

W imieniu organizatora mam ogromną przyjemność ponownie zaprosić na Rajd Mazowiecki. Z każdym rokiem zbieramy nowe doświadczenia, a kolejne edycje są jeszcze lepsze, o czym świadczą pozytywne opinie zawodników oraz obserwatorów rajdu.

Nieustająco rozwijamy się i tworzymy wspólnie z zawodnikami niezapomniane widowisko. Wierzę, że nie inaczej będzie i w tym roku, podczas jubileuszowego 10. Rajdu Mazowieckiego.

Jak co roku przygotowaliśmy zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców wiele nowości oraz niespodzianek. Duży nacisk położyliśmy na atrakcyjność trasy. Przygotowaliśmy siedem odcinków specjalnych o łącznej długości 80 kilometrów. Bazą rajdu będą niezwykle gościnne Kozienice. Dzięki współpracy z Moto Parkiem Ułęż stworzymy na terenie lotniska odlotowy Park Serwisowy, wygodny dla zawodników oraz ich zespołów, a także niezwykle atrakcyjny dla kibiców.

Na imprezie organizowanej pod nazwą Rally Fan Park każdy z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie. Na terenie lotniska Ułęż planujemy pokazy historycznych samochodów rajdowych, pokazy driftu, jazdy na trolejach, pokazy ratownictwa drogowego, gokarty oraz oczywiście catering. Z całą pewnością będzie tam można spotkać znane osobistości ze świata sportu motorowego. Aby jeszcze bardziej ułatwić kibicom oglądanie rajdu, jeden z najciekawszych odcinków specjalnych zlokalizowany będzie dosłownie kilkaset metrów od Rally Fan Parku.

Już dziś serdecznie zapraszam zawodników, kibiców oraz dziennikarzy w sobotę 12 maja na trasy Rajdu Mazowieckiego.

Do zobaczenia,
Krzysztof Maciejewski

Wyniki 10. Rajdu Mazowieckiego poznamy w sobotę, 12 maja wieczorem.