RAJD RZESZOWSKI 2014: RZEŹNIK ZWYCIĘZCĄ, BERLIŃSKI NA MECIE

s1

Maciej Rzeźnik z Przemysławem Mazurem zostali zwycięzcami tegorocznego Rajdu Rzeszowskiego. Drugie miejsce zajęli Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski a trzecie Maciej Oleksowicz i Michał Kuśnierz.

Maciej Rzeźnik z Przemysławem Mazurem odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski pomimo, iż w drugim dniu nie wygrali żadnego z 6 Odcinków Specjalnych. Mądra jazda bez zbędnego ryzyka pozwoliła uniknąć błędów i kontrolować wypracowaną w dniu wczorajszym przewagę.

sponsorenault1

RAJD RZESZOWSKI 2014: (1. ETAP)

RAJD RZESZOWSKI 2014: MÓWIĄ PRZED STARTEM

Druga załocha, Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski, dojechali do mety z 19 sek. stratą a trzeci Maciej Oleksowicz i Michał Kuśnierz ze stratą 37 sek.

Marcin Berliński i Leszek Chłuda, załoga NewsAuto.pl i Automobilklubu Polski zaczynali dzień z założeniem spokojnej jazdy. Niestety chwila dekoncentracji na pierwszym odcinku mogła zakończyć się końcem Rajdu. Po drobnym błędzie załoga opuściła drogę ale na szczęście bez konsekwencji. Spora strata pogrzebała jednak szansę o zwycięstwo 2 etapu i od tego momentu załga jechała równym tempem oszczędzając samochód. Na mecie Rajdu zajęli 8 miejsce w klasie oraz 31 w klasyfikacji generalnej.

Dalsze miejsca za podium zajęli: Dominik Butvilas (+3.36,7 min.), Tomasz Gryc (+5.00,7 min.), Tomasz Czopik (+5.19,4 min.), Dariusz Poloński (+8.38,7 min.), Jan Chmielewski (+9.06,6 min.), Jacek Jurecki (+9.08,1 min.) i Igor Drotar (+9.15,7 min.).