RENAULT: ANNA DERESZOWSKA W ESPACE INITIALE PARIS

dereszowska-renault1

Znana aktorka i wokalistka Anna Dereszowska rozpoczyna trzyletnią współpracę z firmą Renault. Jako nowa ambasadorka marki będzie jeździła autem klasy wyższej.

Będzie użytkować model Espace w wersji Initiale Paris w kolorze Fioletowy Amethyste.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

RENAULT ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z NOWYMI AMBASADORAMI


 

– Anna Dereszowska jest wszechstronną aktorką i wokalistką, ale także prawdziwą miłośniczką motoryzacji. Uczestniczyła już w wielu wydarzeniach motoryzacyjnych, między innymi zasiadła za kierownicą bolidu Renault F1 Team. Współpraca z osobą, która podziela naszą pasję do samochodów, to prawdziwa przyjemność – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Terytorium East.

dereszowska-renault2

– Uwielbiam piękne samochody, dlatego cieszę się, że mogę współpracować z marką, dla której tak ważny jest styl. Renault Espace, którym będę od teraz jeździć, to niezwykle eleganckie, luksusowe auto – powiedziała Anna Dereszowska.

Renault Espace jest nowoczesnym vanem klasy wyższej. Jego komfortowe i przestronne wnętrze zostało wykończone materiałami doskonałej jakości i wyposażone w pojemne schowki. Użytkownicy mogą korzystać z wielu udogodnień technologicznych, takich jak system Multi- Sense oferujący pięć różnych trybów prowadzenia samochodu, system Easy Park Assist i sterowane zawieszenie.

Espace posiada również liczne rozwiązania wspomagające bezpieczne prowadzenie – aktywny regulator prędkości pomaga utrzymać bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, a Visio System zapewnia takie funkcje jak ostrzeganie o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków, system kontroli pasa ruchu i automatyczna zmiana świateł drogowych na światła mijania.

dereszowska-renault3