RENAULT: ARKANA CZYLI NOWY HYBRYDOWY SUV COUPE W EUROPIE

Nowe Renault Arkana to SUV coupé marki, który będzie sprzedawany w Europie w wersji z napędem hybrydowym. Samochód charakteryzuje się przestronnym wnętrzem.

W ofercie znajduje się gama napędów hybrydowych: E-TECH Hybrid 140 KM i TCe 160 z układem miękkiej hybrydy 12V.


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Dla entuzjastów sportowego charakteru i dynamiki przeznaczona jest wersja R.S. Line. Arkana wejdzie do sprzedaży w pierwszym półroczu 2021.

Nowy model to połączenie eleganckiej linii z solidną konstrukcją. Samochód proponuje stylistykę nadwozia zarezerwowaną dotychczas dla marek premium. Nowa oferta uzupełnia i poszerza gamę kompaktowych modeli Renault (Megane, Kadjar, Scenic) o model z segmentu SUV-ów.

Wnętrze spełnia również potrzeby rodzin, które znajdą tu dużo miejsca dla pasażerów i na bagaże. W środku rzuca się w oczy duży ekran, a miejsce kierowcy jest wyposażone w zaawansowane technologie z naciskiem na jakość i komfort.

Technologia E-TECH Hybrid, montowana już w Clio, Capturze i Megane, to rozwiązanie, chronione ponad 150 patentami. Przy jego opracowaniu wykorzystano bogate doświadczenie grupy w zakresie samochodów elektrycznych i Formuły 1.