RENAULT: DUSTER Z GRADEM NAGRÓD W INDIACH

Renault_43378_global_en

Renault Duster, od momentu jego wprowadzenia na rynek w lipcu 2012 r., otrzymało już 18 różnych nagród w Indiach, w tym również wyjątkowo prestiżowy tytuł Samochodu Roku 2013.

Model osiągnął sukces handlowy – należy do 15 najlepiej sprzedających się modeli samochodów w Indiach. Jego sprzedaż obejmuje dwie trzecie sprzedanych w tym kraju pojazdów marki Renault.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Renault Duster otrzymało nagrodę dla Samochodu Roku 2013 w Indiach (Indian Car of the Year lub ICOTY). Wyróżnienie to przyznawane jest od 2006 roku samochodom mogącym poszczycić się cechami, takimi jak: wyjątkowa jakość projektu, wygoda użytkowania, bezpieczeństwo, innowacyjność i świetne osiągi. Nagroda ta wyróżnia samochody wyjątkowo popularne w Indiach oraz dowodzi ogromnego sukcesu tego nowego modelu na rynku indyjskim. Renault Duster stworzyło nowy segment na rynku i przyciągnęło swoją ofertą już 20 000 klientów.

Prawie dwa lata po wejściu na rynek indyjski Renault stało się najczęściej nagradzaną marką zarówno z uwagi na jakość jego produktów, podkreślaną w przypadku wprowadzania na rynek modeli Duster i Pulse, jak również z uwagi na pracę lokalnych zespołów przy przygotowywaniu reklam modelu Scala.

Zdobyte nagrody to m.in.:
– Indian Car of the Year (ICOTY): Duster Samochodem Roku;
– Autocar i Bloomberg TV: Duster Samochodem Roku i Wyborem Czytelników/Słuchaczy oraz SUV-em Roku;
– NDTV: model Duster Samochodem Roku oraz Kompaktowym SUV-em Roku, reklama modelu Scala Telewizyjną Reklamą Roku, model Pulse Samochodem Miejskim Roku oraz Renault India Producentem Roku;
– Top Gear: Duster Kompaktowym SUV-em Roku i Wyborem Czytelników, w imieniu BBC i Times of India;
– Car India: Duster SUV-em Roku;
– Overdrive and CNBC-TV 18: Duster Kompaktowym SUV-em Roku;
– Vicky.in, Motor Vikatan (Madras) oraz Team BHP: Duster Samochodem Roku;
– Zigwheels and Economic Times: Duster Samochodem Roku i Wyborem Czytelników oraz SUV-em Entry-Level Roku;
– AutoJunction.in: Duster Samochodem Roku i Samochodem Użytkowym Roku, Renault Pulse Samochodem Supermini Roku, Renault Scala Średnich Rozmiarów Sedanem Roku.