RENAULT: EXPRESS VAN W NOWEJ, BARDZIEJ ATRAKCYJNEJ CENIE

Renault rusza z ofensywą małych furgonetek i publikuje nowy cennik modelu Express Van.

Renault przygotowało specjalną ofertę na model Express Van, auta są dostępne od ręki.


Zobacz relacje:

JEEP: MODEL COMPASS DOSTĘPNY W ATRAKCYJNYCH WERSJACH LIMITOWANYCH
 

ROZMAITOŚCI


 

Renault Express Van to 1,91 m długości ładunkowej z pełną przegrodą, dzięki czemu może zaoferować 3,3 m3 pojemności ładunkowej oraz najlepszy stosunek długości użytkowej do długości całkowitej w swojej kategorii. Obrotowa przegroda pozwala zwiększyć jeszcze przestrzeń ładunkową do 3,7 m3. Express Van jest wyposażony w systemy wspomagania jazdy, a dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK i możliwości podłączenia smartfona można na 8-calowym ekranie centralnym wyświetlić informacje z aplikacji telefonu. Samochód można dostosować do potrzeb użytkownika i w zależności od przeznaczenia pojazdu, do wyboru jest kilka możliwości adaptacji wnętrza i zabudowy.

Gamę dopełnia Renault Kangoo Van − dostępne także w wersji przedłużonej L2. Samochód oferuje wiele możliwości transformacji, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Kangoo Van jest wyposażone w 11 systemów wspomagających jazdę, na przykład system wspomagania nagłego hamowania czy asystent utrzymania pasa ruchu. Kierowca może obserwować przestrzeń za samochodem dzięki zastępującej lusterko wsteczne kamerze Rear View Assist. Kangoo Van jest również wyposażone w system multimedialny EASY LINK, pozwalający podłączyć smartfon i korzystać z usług online na 8-calowym ekranie centralnym.

Długość całkowita Renault Kangoo Van L2: 4910 mm, maksymalna długość części ładunkowej: 2230, wysokość całkowita: 1854 mm, wysokość części ładunkowej: 1215 mm, ładowność: 770 kg, objętość ładunkowa w m3/dm3: 4.2.

Nowy cennik Express Van, ceny netto:

Extra 1.3 TCe 100 (Euro 6 dFull) 69 900 zł
Extra Blue dCi 75 (Euro 6 dFull) 72 400 zł
Extra Blue dCi 75 ECOLEADER (Euro 6 dFull) 72 400 zł
Extra Blue dCi 95 (Euro 6 dFull) 73 900 zł