RENAULT I DACIA REKOMENDUJĄ OPONY ZIMOWE

Motrio Winter Far Away to pierwsza na polskim rynku opona zimowa wprowadzona do sprzedaży przez producenta samochodów pod swoją własną marką. Opony Motrio stworzone zostały zgodnie ze specyfikacjami technicznymi Renault przez jednego z największych producentów opon w Europie.

Ich cechą wyróżniającą jest atrakcyjna cena – niższa o 20-25 procent od wyrobów czołowych marek.

Dzięki równemu kierunkowemu wzorowi bieżnika, opony Motrio Winter Far Away zapewniają optymalny kontakt z podłożem oraz cichą i komfortową jazdę, a odpowiednio zaprojektowane rowki skutecznie i szybko odprowadzają błoto pośniegowe, przez co zwiększa się przyczepność w warunkach zimowych i odporność na akwaplaning. Konstrukcja opony daje równe rozłożenie nacisku i utrzymanie sztywności bieżnika. W ofercie znajdziemy siedem najpopularniejszych rozmiarów, w tym opony do samochodów typu SUV. Opony Motrio Winter Far Away to ekonomiczne rozwiązanie na nadchodzącą zimę.

Opony Motrio gwarantują bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów oraz wysokie osiągi pojazdów Renault i Dacia. Opon Motrio można oczywiście używać także w samochodach innych marek pod warunkiem dobrania odpowiedniego rozmiaru. Są opcją dla tych, którzy poszukują tańszej alternatywy dla wyrobów czołowych producentów przy zachowaniu wysokiej jakości.

Opony Motrio są dostępne w wybranych punktach serwisowych ogólnokrajowej sieci Renault i Dacii, których lista znajduje się na stronie www.serwis.renault.pl .

Motrio to marka części zamiennych stworzona przez Renault. Gama części Motrio obejmuje prawie cały asortyment części eksploatacyjnych i użytkowych do większości europejskich samochodów.