RENAULT: KOLOROWE TWINGO RUSZYŁO W POLSKĘ

Retwi_1

W ramach akcji Roadshow, nowe Renault Twingo będzie można zobaczyć w październiku i listopadzie br. w wybranych 13 miastach w całej Polsce.

Autoryzowani Partnerzy Renault biorący udział w akcji, przygotowali wiele atrakcji towarzyszących. Mieszkańcy miast, w których pojawi się kolorowa karawana 10 samochodów Twingo, mogą wziąć również udział w specjalnym konkursie fotograficznym na profilu Renault Polska na Facebooku.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Roadshow, czyli karawana składająca się w sumie z 20 samochodów Twingo, zostanie podzielona na dwie grupy i wyruszy równolegle w Polskę. Auta zwrócą uwagę każdego przechodnia nie tylko swoim miejskim designem, ale także atrakcyjnymi kolorami. W czasie objazdu każdego miasta zaplanowano kilka przystanków, w czasie których zaprezentowana zostanie zawrotna zwrotność Twingo. Akcja rozpoczęła się w Warszawie, następnie przeniesie się m.in. do Gdańska, Łodzi, Poznania i Krakowa.

ReTwi_2

W każdą sobotę października w kolejnych miastach będzie odbywał się konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy zrobić zdjęcie Twingo jadącego w karawanie, które najlepiej odda jego miejski charakter. Wystarczy przedstawić na zdjęciu i pokazać jak najciekawiej całe auto bądź jego rozpoznawalny fragment – można w tym celu użyć filtrów innych efektów w programach graficznych. Sobotnie przejazdy Twingo przez miasto odbędą się przy udziale fanklubów Renault.

Wszystkie informacje na temat konkursu oraz mapy wraz opisami tras przejazdu kolumny Twingo dostępne będą w aplikacji na profilu Renault Polska na Facebooku. Zdjęcia konkursowe będzie można zgłaszać poprzez specjalną aplikację w dniu przejazdu karawany w mieście.

ReTwi_3

NOWE RENAULT TWINGO KOCHA BIZUU

Piękna kobieta, która kocha miasto, jest ambitna i zdecydowana, szuka wysublimowanych rozwiązań i elegancji w nowoczesnym wydaniu. Ten opis idealnie pasuje zarówno do klientek Renault Twingo jak i klientek zjawiskowej marki Bizuu, stworzonej przez Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan. Renault Polska w ramach promocji nowego modelu Twingo rozpoczyna współpracę z Bizuu.

Twingo to niebanalny styl życia i pięciodrzwiowy samochód, w którym zastosowano wiele praktycznych rozwiązań, a wyróżnikiem jest silnik umieszczony z tyłu. Designerskie, kolorowe i wyposażone w
inteligentne technologie auto wpisuje się w życie aktywnej kobiety.

TwiReTwi_4

Marka Bizuu to projektantki Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan. Blanka Jordan z wykształcenia jest radcą prawnym, ale to moda stanowi jej największą pasję. Zuzanna Wachowiak, zanim zajęła się modą, studiowała na wydziale Architektury i Wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Odbyła również stypendium zagraniczne w Fachhochschule Potsdam – University of Applied Sciences, równocześnie projektując dla marek samochodowych i sportowych.

Podjęta przez Bizuu i Renault Polska współpraca przewiduje wspólne działania reklamowo- promocyjne, a ich początkiem będzie pokaz najnowszej kolekcji Bizuu na wiosnę – lato 2015.