RENAULT: KONTRAKTY SERWISOWE DLA WSZYSTKICH

Renault Polska wprowadza od września kontrakty serwisowe dla klientów indywidualnych. W ofercie znajdują się trzy opcje w zakresie usług i cztery opcje trwania kontraktu dla aut z gamy Renault i Dacia.

Kontrakt serwisowy, usługa do tej pory oferowana jedynie klientom flotowym, od września dostępna jest także dla klientów indywidualnych Renault Polska. Kontrakt serwisowy to kontrola kosztów obsługi auta, gwarancja użycia jedynie oryginalnych części oraz płynów eksploatacyjnych spełniających normy Renault z gwarancją producenta. Korzystanie z usługi zapewnia także zwiększenie wartości auta, zarówno w trakcie trwania kontraktu, jak i po jego zakończeniu dzięki historii obsługi w sieci ASO.

Dla swoich klientów Renault Polska opracowało trzy typy kontraktu:
• „Moje przeglądy” – wymiana części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu w okresie trwania kontraktu (np. przegląd z wymianą oleju i filtra oleju, wymianę filtra kabiny, filtra powietrza, wymianę rozrządu itp.).
• „Zen” – to pakiet „Moje przeglądy” rozszerzony o ofertę przedłużenia gwarancji na wykupiony okres na warunkach analogicznych do Formuły Non Stop.
• „Full Service” – to pakiet „Zen” rozszerzony o wymianę części podlegających zużyciu w trakcie eksploatacji samochodu, jak np. klocki i tarcze hamulcowe, amortyzatory, żarówki, wycieraczki, akumulator itp.

Użytkownicy aut Renault oraz Dacia mogą skorzystać z jednego z trzech powyższych kontraktów, które są uzupełnione o usługę Assistance. Umowę można zawrzeć na okres od 2 do 6 lat (lub określony limit przebiegu).

Dla stałych klientów Renault przygotowano specjalną ofertę promocyjną Zen na okres 4 lat (lub 80 000 km), w której przykładowo koszt dla modelu Megane III 1,6 16V wynosi 1 399 zł (kontrakt zawiera 2 lata dodatkowej gwarancji i 5 przeglądów).

Renault Polska opracowało także ofertę dla stałych klientów Dacii. Mogą oni skorzystać z kontraktu „Moje przeglądy” na 3 lata lub 60 000 km. Usługa obejmuje 3 zaprogramowane wizyty w autoryzowanym serwisie oraz Dacia Assistance. W ofercie promocyjnej kierowanej do stałych klientów kontrakt dla Dacii Duster 1,5 dCi to koszt jedynie 99 zł.

Kontrakt serwisowy można wykupić w ciągu 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji auta (przed wykonaniem pierwszego przeglądu). Istnieje możliwość zakupu usługi na raty wraz z nowym samochodem w ofercie kredytowej RCI Bank Polska S.A. Kontrakt serwisowy jest przypisany do danego auta.