RENAULT: POZNALIŚMY CENY NOWEJ ARKANY!

Nowe Renault Arkana pojawi się na rynku w nowej odsłonie i w nowych wersjach wyposażenia.

W wersji evolution Nowa Arkana z silnikiem mild hybrid 140 EDC jest dostępna w cenie od 119 900 zł, a z silnikiem E-Tech full hybrid 145 od 126 900 zł. Cena najwyższej wersji wyposażenia esprit Alpine z silnikiem full hybrid to 149 900 zł.


Zobacz także:

MERCEDES-AMG: MOŻNA JUŻ ZAMAWIAĆ NOWEGO GLC 63 S E PERFORMANCE COUPE
 

PREMIERY


 

Z początkiem listopada Renault otworzyło zamówienia na Nowe Renault Arkana. Gama Nowej Arkany obejmuje trzy wersje z jeszcze bogatszym wyposażeniem: evolution, techno i esprit Alpine. Wersja evolution zawiera w standardzie nawigację wbudowaną w system multimedialny Renault EASY LINK, który posiada funkcję bezprzewodowego połączenia ze smartfonami z systemem Android Auto i Apple CarPlay. Cyfrowy, kolorowy 7-calowy ekran na panelu zegarów ma znacznie większą powierzchnię użytkową niż dotychczas. Nową Arkanę w wersji evolution można zamawiać już od 119 900 zł.

W wersji techno Nowe Renault Arkana dostępne jest od 130 900 zł. Wersja ta wyróżnia się nie tylko listwą F1 w kolorze nadwozia, lecz także obręczami kół montowanymi poprzednio w wersjach R.S. Line i E-Tech Engineered oraz ekranem zegarów TFT o przekątnej 10,25 cala.

Nowe Renault Arkana w wersji esprit Alpine dostępne jest od 146 900 zł. Auto w tej wersji w sportowym stylu wyróżnia się między innymi nowymi, ażurowymi 19-calowymi felgami i czarnymi elementami nadwozia. Płaty drzwi i kierownica ozdobione są niebiesko-biało-czerwonymi przeszyciami. Aerodynamikę tylnej klapy dodatkowo może poprawić nowy spojler dostępny w ofercie akcesoryjnej, którego podwójne wycięcie przypomina przetłoczenia dachu. W kabinie fotele posiadają skórę ECO TEP, składającą się w 10% z surowców naturalnych, a także ekologiczną Alcantarę. Nowa Arkana w wersji esprit Alpine posiada dźwignię zmiany biegów typu „e-shifter”.

Nowe Renault Arkana zbudowane jest na modułowej platformie CMF-B, opracowanej przez Alians Renault-Nissan, która zapewnia efektywność energetyczną i komfort prowadzenia. Stabilność auta przy pokonywaniu zakrętów z dużą prędkością nawet na najbardziej wymagających drogach wzmacnia dodatkowo precyzja działania tylnego zawieszenia.

Nowe Renault Arkana wchodzi do sprzedaży z ofertą 3 lat dodatkowej ochrony pogwarancyjnej za 999 zł oraz ubezpieczeniem za 1,9%. Samochody będą dostępne w salonach w połowie grudnia tego roku.