RENAULT: POZNALIŚMY DATĘ FESTIWALU 2012

Renault zaprasza wszystkich miłośników samochodów marki na festiwal, który odbędzie się 22 i 23 września we Francji. Podczas tego dwudniowego wydarzenia będzie można obejrzeć ponad 2000 aut Renault, w tym: samochody elektryczne, bolidy F1, modele historyczne oraz koncepcyjne.

Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie miejski pojazd elektryczny TWIZY. Renault zaprasza fankluby marki do włączenia się w organizację festiwalu.

W programie festiwalu znajdą się atrakcje dla wszystkich miłośników Renault. W „Wiosce Renault” zobaczyć można będzie: gamę samochodów osobowych oraz dostawczych, auta historyczne, modyfikowane oraz z serii Renault Sport, wystawę Formuły 1, a także auta koncepcyjne. W specjalnej części odbędzie się wystawa modeli Alpine oraz samochodów jubileuszowych.

Jak przystało na festiwal poświęcony motoryzacji, w programie pojawią się również pokazy jazdy na torze wyścigowym, dynamiczne prezentacje aut historycznych, koncepcyjnych oraz elektrycznych. Widzowie będą mieli okazję poznać bliżej model TWIZY – miejski pojazd elektryczny, który już wkrótce uzupełni gamę samochodów elektrycznych Renault.

W festiwalu udział wezmą konstruktorzy Renault, znamienici kierowcy oraz inne osobistości ze świata motoryzacji.

Wśród dodatkowych atrakcji będzie możliwość wygrania jazdy z zawodowym kierowcą jednym z niesamowitych samochodów Renault: A442, M65, Maxi 5 Turbo czy Megane N4. Ponadto w czasie festiwalu rozgrywany będzie konkurs, którego zwycięzca otrzyma Renault TWIZY!

Renault zaprasza fankluby marki do prezentacji podczas festiwalu. Każdy z klubów ma możliwość wynajęcia przestrzeni wystawowej oraz zaproponowania aktywności dla gości festiwalu. Wszyscy zainteresowani aktywnym udziałem w wydarzeniu proszeni są o przesłanie swojej propozycji do akceptacji, jednakże organizator umożliwia dużą dowolność w wyborze tematyki.

Data: 22 i 23 września 2012 r.
Miejsce: Autodrom Linas – Montlhery, Francja

Więcej szczegółów oraz warunki udziału na: www.festivalrenault.com