RENAULT: W SALONACH MOŻNA JUŻ ZAMÓWIĆ GRAND SCENICA 2021

Chętni nabycia nowego Renault Grand Scenic z rocznika 2021 mogą już udać się do autoryzowanych salonów dealerskich marki w naszym kraju.

Gama modelu została uproszczona. otrzymał on odświeżony design i nowe elementy wyposażenia.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

W 2021 roku zobaczymy odmłodzone Renault Grand Scenic z nowym, chromowanym wykończeniem grilla oraz nową dolną częścią zderzaka w obrębie świateł przeciwmgłowych. Chromowana listwa na klapie bagażnika, dostępna we wszystkich poziomach wyposażenia, dodaje samochodowi elegancji. W wersji Intens pojawia się antena typu „płetwa rekina”. We wszystkich wersjach dostępne są również nowe obręcze kół 20 cali.

Reflektory 100% LED Pure Vision zapewniają mocniejszą wiązkę światła o zasięgu zwiększonym o 30 proc., i tym samym podnoszą bezpieczeństwo i przyjemność jazdy. We wnętrzu Grand Scenica pojawia się pełne oświetlenie LED i trzy nowe tapicerki, a na zewnątrz samochód może być wykończony w jednym z dwóch nowych kolorów nadwozia: Niebieski Topaze i Czerwony Millesime.

Gama składa się z dwóch wersji wyposażeniowych: Zen i Intens. Do wyboru jest jeden z trzech silników benzynowych spełniających normy emisji spalin Euro 6 D-Full: Tce 140, TCe 140 EDC i TCe 160 EDC.

Ceny Renault Grand Scenic 2021 na rynku polskim zaczynają się od 104 900 złotych.