RENAULT TWIZY ELEKTRYZUJE COLETTE

Od 5 do 10 grudnia 2011 roku w witrynie salonu Colette wyeksponowane zostanie Renault Twizy. Podczas tej światowej prapremiery klienci będą mogli zapoznać się z tym modelem i dokonać jego rezerwacji.

Renault Twizy, prawdziwe samochodowe dzieło sztuki i innowacyjności: w 100-procentach elektryczny napęd, rurowa rama nośna i nadwozie z tworzywa czynią z niego prawdziwie kosmiczny, przywodzący na myśl UFO pojazd, godny najlepszych filmów science fiction. Renault Twizy jest jednak jak najbardziej prawdziwe.

AWANGARDA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Zaprojektowane przez Renault Sport Technologies Renault Twizy jest pojazdem, łączącym w sobie wszystkie najlepsze cechy samochodu i motocykla. Przejęło zwinność i poręczność właściwą dla motocykli z zachowaniem poziomu bezpieczeństwa, komfortu i praktyczności pojazdów 4-kołowych. Emitujące zero zanieczyszczeń Twizy stanowi idealne rozwiązanie do krótkich przejazdów po mieście.

Dzięki swoim przyspieszeniom porównywalnym ze skuterem o pojemności 125 cm3, Twizy ma wszystkie cechy idealnie cichego i szybkiego miejskiego pojazdu. Całkowicie bezgłośne, potrafi zaparkować dosłownie wszędzie, nawet prostopadle do ulicy. W zakresie bezpieczeństwa, Twizy wyposażone jest w standardzie w poduszkę powietrzną kierowcy oraz w 4-punktowy pas bezpieczeństwa z przodu i 3-punktowy z tyłu.

W wersji otwartej lub półzamkniętej Twizy pozwala pasażerom cieszyć się bezpośrednim kontaktem z otoczeniem.

Pojazd można doładować ze zwykłego gniazdka elektrycznego. U Ciebie w domu, w miejscu parkowania, na parkingach… W ciągu 3,5 godziny auto odzyskuje pełen, wynoszący do 115 km zasięg, co jest więcej niż wystarczające do codziennych przejazdów po mieście.

COLETTE – IKONA STYLU WŚRÓD GALERII TYPU CONCEPT STORE

Galeria Colette powstała w marcu 1997 roku, pod hasłem „styledesignsartfood”, przy ulicy Saint-Honoré pod numerem 213, w pierwszej dzielnicy Paryża. Na 700 m2 utrzymanej w jasnych kolorach, rozświetlonej powierzchni Colette dzień po dniu pokazuje, że zakupy mogą być czymś więcej. Mariaż nowoczesności i nowości przybiera tu konkretne kształty dzięki wyszukanemu przemieszaniu gatunków. Od mody poprzez high-tech, sztukę i streetwear aż po water-bar, różne produkty w subtelny sposób mieszają się i przeplatają między sobą.

Każdego dnia francuscy i zagraniczni klienci odwiedzają to miejsce, przechadzają się i krążą po nim, jedzą tu lub spotykają się na jednym z trzech pięter galerii. Co tydzień obydwie główne witryny oraz strefy ekspozycyjne na wszystkich piętrach zmieniają się, ewoluują tworząc całkiem nowe przestrzenie. E-shop www.colette.fr każdego dnia prezentuje wszystkie nowości i produkty oraz wybór hitów z aktualnej oferty. Na stronie internetowej zamieszczane są aktualności oraz informacje o wydarzeniach i projektach specjalnych; jest tutaj także blog umożliwiający wirtualne śledzenie w czasie rzeczywistym codziennego życia galerii.

Do Colette trafiają nieustannie nowe marki i nowe produkty, będące owocem kolejnych spotkań, podróży i zauroczeń. Unikalne produkty, prapremiery, serie limitowane, subtelne niuanse i wysoka jakość – oto elementy tworzące specyficzny styl galerii Colette. Lubimy odwiedzać galerię Colette, bo jest to miejsce, które nas zaskakuje, przypomina nas samych i nas łączy.

Reaktywność i zdecydowanie, opiniotwórcza rola i pasja, wizjonerstwo i spontaniczność – w tym właśnie tkwi być może siła, a przede wszystkim specyfika koncepcji galerii Colette. Always The Same, Never The Same. To również Colette!