SEAT: MII JUŻ W SALONACH SPRZEDAŻY (CENY)

W polskich salonach pojawiła się kolejna nowość! Najmniejszy przedstawiciel rodziny hiszpańskiej marki – Seat Mii. Nowy model to nowoczesna interpretacja dynamicznego, stylowego i przemyślanego auta miejskiego.

Wymiary nowego Seata ułatwiają zarówno manewry podczas parkowania jak i te w trakcie przemieszczania się pośród wielkomiejskich ulic. Mii mierzy 3,56 metra długości, a promień skrętu wynoszący zaledwie 9,8 metra. Kompaktowe wymiary nie umniejszają jednak jego użyteczności. Auto z łatwością przewiezie czterech pasażerów, oferując zarazem przestronny i praktyczny bagażnik. Nowy Seat dostępny jest już w wersji 2-drzwiowej, a w następnych miesiącach ofertę uzupełni także jego 4-drzwiowy odpowiednik.

Już od 32 658 złotych

Ceny nowego Seata zaczynają się już od 32 658 zł za podstawowa wersję Reference z bardzo ekonomiczna jednostką benzynową o pojemności jednego litra i mocy 60 KM. Podstawowe wyposażenie wymienionej wersji obejmuje 4 poduszki powietrzne, system bezpieczeństwa ABS oraz szereg udogodnień zapewniających bezpieczną i przyjemną jazdę. Mocniejsza odmiana z silnikiem o mocy 75 KM wyceniono na 34 908 zł, a wersje z bogatszym wyposażeniem Style rozpoczynają się już od 34 008 zł.

Pełny cennik zamieszczamy poniżej w galerii.

 

 

Nowoczesne technologie

Mii to także platforma dla najnowszych technologii, którą otrzymamy w przystępnych cenach. Wystarczy wspomnieć chociażby system „City Safety Assist” identyfikujący przeszkody z przodu samochodu, który jeśli uzna odległość pojazdu od przeszkody za niewystarczającą, w celu uniknięcia kolizji rozpocznie automatyczne hamowanie. Jest on dostępny już za 860 zł, czyli cenę niejednokrotnie niższą aniżeli lakierowanie zderzaka oraz zwyżkę z ubezpieczenia powstałą w skutek chwili zamyślenia w wielkomiejskim korku.

Gamę silników kształtują nowe, 3-cylindrowe jednostki o pojemności jednego litra rozwijające w zależności od wersji 60 KM lub 75 KM zadowalając się przy tym średnim spalaniem na poziomie – odpowiednio – 4,2l oraz 4,3l i emitując przy tym jedynie 97 i 99 g CO2/km.

Dynamicznie nakreślona karoseria Seata Mii już w standardowej wersji swoim wyglądem nie pozostawi nikogo obojętnym, czyniąc z modelu nie tylko środek lokomocji, ale też modne i nowoczesne auto.