SEAT: NIŻSZE CENY NA MODELE IBIZA I TOLEDO

Se 1_rabat

Marka Seat obniżyła ceny niektórych swoich modeli. Dynamiczna, 3-drzwiowa Ibiza SC jest teraz dostępna już od 34 900 złotych, a model Toledo oferowany jest z rabatem w wysokości 4 000 złotych.

Ibiza cieszy się popularnością wśród osób szukających praktycznego i dynamicznego auta. Model jest oferowany jako 3- lub 5-drzwiowy hatchback, a także funkcjonalne kombi (ST). W każdej z tych wersji Ibiza wyróżnia się sportową linią nadwozia, ale także wysoką użytecznością. Dzięki nowej promocji w salonach Seata, 3-drzwiowa odmiana tego modelu kosztuje teraz od 34 900 zł.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Ibiza SC jest pełna sportowego charakteru. Pojemność bagażnika wynosi 284 litry. Samochód ten oferowany jest z dynamicznymi i oszczędnymi silnikami koncernu Volkswagena o mocy od 60 do 180 KM. Dzięki poduszkom powietrznym, systemom ABS i ESC, Ibiza otrzymała aż 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Se 2_rabat1

Rabaty na Seat Ibizę obowiązują dla każdej wersji silnikowej i wyposażenia. Promocja potrwa do 31 grudnia 2013 roku lub do wyczerpania zapasów.

Toledo także jest obecnie w niższej cenie. Dzięki nadwoziu liftback bagażnik zapewnia pojemność aż 550 litrów. Auto może być wyposażone w wydajne jednostki benzynowe TSI i ekonomiczne TDI. Rabat na tem model wynosi 4 000 zł brutto niezależnie od silnika i wersji wyposażenia.

Se 3_rabat2