SHELL ECO MARATHON 2012: ZAPROSZENIE NA TARGI

W najbliższy czwartek, 29 marca w warszawskim Centrum Nauki Kopernik wszyscy zainteresowani będą mogli poznać kulisy jednego z najciekawszych projektów koncernu Shell i na własne oczy zobaczyć wyjątkowe pojazdy startujące w tegorocznej edycji wyścigu Shell Eco-Marathon.

Studenci dwóch polskich uczelni: Politechniki Warszawskiej i Lubelskiej zaprezentują konstrukcje oraz odkryją tajemnice i ciekawostki najbardziej oszczędnych pojazdów poruszających się po polskich drogach. Odwiedzający będą mogli osobiście zasiąść za kierownica bolidów Hussar, Elvic oraz Kropelka – flagowych projektów młodych naukowców.

Shell Eco-marathon jest widocznym dowodem zaangażowania Shell w pomoc sprostaniu rosnącym potrzebom energetycznym w sposób odpowiedzialny, pracując wspólnie z młodzieżą i partnerami na całym świecie. Projekt jest najbardziej innowacyjnym i ambitnym konkursem studenckim odbywającym się corocznie w Europie, Ameryce i Azji. Każdorazowo angażuje tysiące studentów i wykładowców ze szkół i uczelni technicznych, których łączy wspólna idea zaprojektowania i zbudowania wyjątkowych pojazdów przyszłości. Uczestnikom przyświeca jeden cel – pokonać jak najdłuższy dystans na zaledwie jednym litrze paliwa.


Zobacz także:
SHELL ECO MARATHON 2012: REKORDY USTANOWIONE
SHELL ECO MARATHON 2012: T-MOBILE PATRONEM
SHELL ECO MARATHON 2012: MICHELIN BIJE REKORD
SHELL ECO MARATHON 2012: POLACY JUŻ GOTOWI
NOWE OPONY MICHELIN W SHELL ECO MARATHON 2012


Organizatorem warszawskich Targów CSR jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Podczas wydarzenia prezentowane będą firmy i organizacje, które w swoich działaniach uwzględniają szeroko rozwiniętą formę korporacyjnej odpowiedzialności biznesu.

Miejsce: Warszawa Centrum Konferencyjne Centrum Nauki Kopernik (wejście B), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20; termin: 29 marca 2012 r., w godz. 9:30-16:00.

Wstęp na Targi jest wolny.