SHELL: KUPUJ W LIDLU I TANKUJ TANIEJ PO RAZ TRZECI

shell10

Sieć handlowa Lidl i stacje paliw Shell zapraszają do kolejnej odsłony akcji promocyjnej „Kupuj w Lidlu, tankuj taniej”. Klienci sieci ponownie mają okazję zaoszczędzić nawet do 30 groszy na każdym litrze paliwa!

Wiosenny okres wycieczek w pełni, jest to idealny czas na relaks poza domem w gronie bliskich. Wyjazd na pewno będzie udany jeśli będziemy wyposażeni w produkty na piknik a przy okazji zaoszczędzimy na stacji benzynowej tankując paliwo po obniżonej cenie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Zmotoryzowani klienci sieci sklepów Lidl mają ku temu kolejną okazję. Promocja „Kupuj w Lidlu tankuj taniej” już po raz trzeci zawitała w ofercie sieci. Poprzednie edycje akcji spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów, stąd też ponowna odsłona promocji jest ukłonem Lidl Polska w stronę klientów, którzy z niej chętnie korzystają.

Każdy klient, który zrobi zakupy na kwotę minimum 50 złotych, otrzyma specjalny kupon promocyjny do wykorzystania na stacjach paliw Shell w całej Polsce. Akcja rozpoczyna się 2 kwietnia i będzie obowiązywać przez prawie 4 tygodnie, do niedzieli 28 kwietnia. Realizacja kuponów potrwa dwa tygodnie dłużej i zakończy się 12 maja 2013r.

Zasady akcji

Przy zatankowaniu minimum 20 litrów paliwa na stacji Shell i przy okazaniu kuponu promocyjnego z sieci sklepów Lidl, każdy klient otrzyma rabat w wysokości 15 groszy na litrze następujących paliw: LPG, Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel lub aż 30 groszy na każdym litrze paliwa Shell V-Power, Shell V-Power Racing oraz Shell V-Power Diesel.

Więcej informacji, regulamin, lista stacji biorących udział w promocji oraz zasady realizacji kuponów promocyjnych są dostępne na stronach: www.shell.pl oraz www.lidl.pl.

Shell - Lidl