SHELL POLSKA: NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO PRACODAWCY

shell10

Shell Polska jest jedną z 17 organizacji, które w tym roku otrzymały tytuł Najlepszego Pracodawcy w Polsce. Trzecie miejsce w kategorii “Przedsiębiorstwa małe i średnie” dla Shell Polska za osiągnięcia we wszystkich obszarach zarządzania zasobami ludzkimi.

Firma Aon Hewitt – organizator jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim – w trakcie uroczystej gali ogłosiła wyniki 8. edycji Badania Najlepsi Pracodawcy w Polsce. Jest to prestiżowa nagroda, przyznawana w wielu krajach Europy firmom o najwyższym poziomie zaangażowania i standardach HR.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
SHELL


Shell Polska Sp. z o.o. znalazł się w wąskim gronie firm (z blisko 100 uczestników), które osiągnęły najwyższe wyniki zaangażowania pracowników. Biorąc udział w badaniu Shell zdecydował się sprawdzić czy satysfakcja z miejsca pracy przekłada się na motywację pracowników do działania na rzecz firmy.

– Nagroda, jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem. W Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób i mamy świadomość, że to właśnie nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w realizacji istotnych przedsięwzięć. Chcąc osiągnąć sukces musimy stawiać na kreatywnych, dynamicznych, zdolnych i kompetentnych pracowników. To oni są warunkiem wzrostu, doskonalenia i wysokich wyników finan­sowych Shell. Starając się stworzyć im jak najlepsze środowisko pracy jesteśmy dumni, że nasze osiągnięcia w zarządzaniu talentem zostały docenione – mówi Aleksandra Leśniańska, członek zarządu i CEE & Poland HR Director w Shell Polska.