SHELL V-POWER NITRO+ SHOW W WARSZAWIE

Slel Vi 1

Pokazy motoryzacyjne, przejażdżka w symulatorze Formuły 1 oraz bolid w całości zbudowany z klocków LEGO. Już 18 maja od godzinie 12:30 zapraszamy na świetną zabawę w rodzinnej atmosferze. Shell V-Power Nitro+ Show to wyjątkowe wydarzenie dla fanów sportów motorowych.

To również znakomita okazja, by ciekawie spędzić czas z całą rodziną! Wstęp jest wolny, warto więc już dziś zarezerwować czas!


Zobacz także:
SPORT
SHELL: NOWA GAMA PALIW NITRO+


W najbliższą sobotę okolice Placu Bankowego w Warszawie zmienią się w prawdziwe miasteczko mocy Shell. Tymczasowy tor wyścigowy będzie elementem rozbudowanej infrastruktury, w tym m.in.: trybun dla gości, telebimów zapewniających świetny widok toru z każdego miejsca, przestrzeni pokazowej unikalnych modeli samochodów, strefy dla najmłodszych oraz gastronomii.

Przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii, dostępna będzie wystawa wyjątkowych egzemplarzy samochodów. Znajdą się tam między innymi auta dobrze znane z najbardziej popularnych produkcji Hollywood.

Po godz.13, pokazy na torze wyścigowym otworzy wyjątkowy gość Scuderia Ferrari, dając unikalny popis umiejętności. Przy ul. Senatorskiej zlokalizowany będzie Pit Stop zespołu Scuderia Ferrari Formuła 1 Team, gdzie na własne oczy będzie można zobaczyć jak zespół przygotowuje bolid do wyścigu. Ekstremalnych sportowych emocji doświadczą wszyscy dzięki bezpiecznemu dostępowi do toru i relacji na żywo ze wszystkich aktywności rozgrywających się na torze.

Na imprezie pojawią się również inne legendy sportów motorowych m.in. Terry Grant – nazywany najbardziej szalonym kierowcą, weteran kaskaderskiej jazdy samochodem, posiadający na swoim koncie 15 rekordów Guinessa.

Oprócz ekstremalnych prędkości, Shell V-Power Nitro+ proponuje moc atrakcji dla wszystkich widzów, niezależnie od wieku. Organizatorzy imprezy, dla dzieci i ich rodziców przygotowali specjalną strefę symulatorów jazdy. Pod okiem instruktorów można będzie zasiąść za kierownicą bolidu i zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami na wirtualnym torze.

Od strony ulicy Elektoralnej pojawi się pełnowymiarowa replika bolidu Scuderia Ferrari złożona z setek tysięcy klocków LEGO! Pojazd zawiera stalowe podwozie, prawdziwe opony Pirelli, fotel zdolny pomieścić kierowcę i dokładną replikę kierownicy, także zrobionej wyłącznie z Lego. Tuż obok stanie Mobilne laboratorium Shell, obecne na torze podczas każdego wyścigu F1. Na potrzeby partnerów technicznych, podczas imprez wyścigowych inżynierowie Shell przeprowadzają ponad 40 testów paliwa i olejów po to, aby umożliwić kierowcom osiągnięcie maksymalnej mocy silników. Warszawie, widzowie będą mogli na własne oczy odkryć kulisy technologii paliw Shell V-Power Nitro+.

Wydarzenie uświetni popołudniowy koncert KORA na świeżym powietrzu.