SKODA AUTO MUZYKA: RUSZYŁ KONKURS

Ruszył konkurs Škoda Auto Muzyka, w którym poszukiwana jest najlepszej muzyki do jazdy samochodem. W akcji mogą wziąć udział utalentowani artyści oraz zespoły, posiadający autorski utwór, bądź cover z prawem publicznego prezentowania.

Jurorami w pierwszym etapie konkursu będą internauci, którzy za pośrednictwem serwisu www mogą głosować na najlepsze ich zdaniem utwory. Co tydzień, na wykonawców trzech nowych i najlepiej ocenionych kompozycji czeka tytuł „Zespołu tygodnia” oraz szansa zaprezentowania się publiczności w wywiadach umieszczanych na blogu w serwisie Škoda Auto Muzyka.

Internauci, poza możliwością głosowania na najciekawsze utwory, mogą także pobierać pliki muzyczne, tworzyć własne playlisty, słuchać rekomendowanej muzyki na wybrane trasy oraz zamieszczać własne zapowiedzi ulubionych piosenek. Autor najciekawszej “zajawki” ma szansę wygrać wyjazd na dowolnie wskazany przez siebie koncert w Europie. Škoda zapewni bilety oraz transport dla zwycięzcy i trójki jego przyjaciół.

Po dziewięciu tygodniach głosowania internautów, 100 najwyżej ocenionych utworów zostanie poddanych ocenie jury. W jego skład będą wchodzili wybitni artyści i dziennikarze muzyczni radiowej Trójki: Piotr Metz, Andrzej Smolik, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak i Wojciech Waglewski.

Jurorzy będą słuchać utworów finalistów podczas jazdy samochodem. Ich zadaniem będzie wybranie 10 zwycięzców. Nagrodą główną dla wyróżnionych wykonawców będzie udział w koncercie w Studiu im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki. Dodatkowo, jeden wykonawca z nagrodzonej dziesiątki otrzyma nagrodę publiczności przyznaną przez internautów – nagranie profesjonalnego teledysku.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 1 września do 31 października 2012 roku. Więcej informacji: Škoda Auto Muzyka.