SKODA: JURORZY POJADĄ BY POSŁUCHAĆ MUZYKI

Zakończył się I etap konkursu Škoda Auto Muzyka. Finałowe utwory trafiły już do jurorów, którzy wybiorą najlepszą muzykę do słuchania podczas jazdy samochodem.

Muzyka podczas jazdy samochodem to dla wielu kierowców nieodłączny kompan podróży. W konkursie chodzi o wyłonienie najlepszych utworów do auta. Zgłosiło się prawie 900 zespołów, które nadesłały 1600 kompozycji z różnych gatunków muzycznych!

W finale akcji nasze jury: Piotr Metz, Andrzej Smolik, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak i Wojciech Waglewski, wybierze podczas jazdy samochodem dziesięć zwycięskich piosenek.

Agnieszka Szydłowska i Michał Urbaniak otrzymali modele Superb Combi z silnikami 1.8 TSI oraz 2.0 TDI. Superb w najbardziej luksusowej wersji „L&K” w nadwoziu limuzyny trafił również do Wojciecha Waglewskiego. Piotr Stelmach i Piotr Metz będą jeździć Octavią, odpowiednio z silnikami 2.0 TDI i 1.4 TSI. Andrzejowi Smolikowi wręczono natomiast model Yeti z napędem na 4 koła.

Michał Urbaniak przyznaje, że bardzo zaskoczyła go ilość zespołów, które wzięły udział w konkursie. Według niego, wszyscy wykonawcy prezentują wysoki i wyrównany poziom artystyczny, a ich muzyki słucha się z ogromną przyjemnością. Ponadto, juror jest pełen podziwu dla Škody Superb, która oferuje bardzo wysoki komfort podróżowania oraz bogate wyposażenie.

Wojciech Waglewski jest pełen uznania dla poziomu artystów, którzy wzięli udział w konkursie. Artysta uważa, że Škoda Auto Muzyka jest bardzo interesującą akcją, która pozwala na zaprezentowanie własnych twórczości, w dodatku w różnych gatunkach muzycznych. Wojciech Waglewski konkursowej muzyki słucha z przyjemnością, zwłaszcza, że jego Superb to samochód bardzo luksusowy i charakteryzujący się imponującymi osiągami.

Andrzej Smolik zauważa, że mimo bardzo zróżnicowanych stylistycznie utworów, wszystkie z nich są na dobrym poziomie. Juror przyznaje, że wybór najlepszych zespołów jest bardzo trudny, a decyzja wymaga dużego skupienia i obiektywności. Andrzej Smolik przesłuchuje konkursowe utwory w modelu Yeti, w której docenił przede wszystkim precyzyjną skrzynię biegów, podwyższone zawieszenie i bogate wyposażenie.

Wszystkim zaproszonym jurorom przekazano także iPady ze specjalną aplikacją do głosowania. Nagrodą główną dla wyróżnionych wykonawców będzie koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki.