SKODA: KLAUDYNA GORZAN ODEBRAŁA NAGRODĘ DLA OCTAVII

k.gorzan 1

Magazyn Twój Styl nagrodził najlepsze auta minionego roku w plebiscycie Kobiecy Samochód Roku. Laureatką konkursu została Skoda Octavia.

Jury, w skład którego weszły: Ilona Łepkowska, Anna Dereszowska, Beata Sadowska, Katarzyna Pakosińska, Dorota Gardias, Agnieszka Litorowicz- Siegert oraz pięć czytelniczek miesięcznika, po uprzednim przetestowaniu samochodów, wyłoniło laureatów w następują kategoriach: samochód miejski, samochód rodzinny, samochód stylowy, samochód z wizją i nagroda Czytelniczek Twojego Stylu.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Škoda Octavia zdobyła tytuł Kobiecego Samochodu Rodzinnego 2013. W imieniu marki, nagrodę odebrała Klaudyna Gorzan, Koordynator ds. marketingu i PR marki Škoda.

– Dziękujemy magazynowi i Czytelniczkom Twojego Stylu za nagrodę. Wybór w plebiscycie Škody Octavia, jako Kobiecego Samochodu Rodzinnego to bardzo miłe wyróżnienie. Jesteśmy pewni, że o nagrodzie zdecydowała nie tylko rekordowa pojemność bagażnika, ale również dbałość o szczegóły, funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort. Škoda Octavia doskonale wpisuje się w kobiecą wrażliwość, jest więc nam podwójnie miło, że to właśnie kobiety zdecydowały o przyznaniu nam nagrody – powiedziała Klaudyna Gorzan.