SKODA: NOWA OCTAVIA COMBI – WARTOŚĆ REZYDUALNA

Skoda 1_wartosc

Choć nowa generacja modelu Octavia Combi dopiero wchodzi na rynek, dowiedziona już została rentowność jej zakupu: jak wykazały badania niezależnej agencji EurotaxGlass’s, w pięciu krajach Europejskich – w Niemczech, Czechach, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech, prognozowane wartości rezydualne tego modelu są bardzo wysokie.

Należy się spodziewać, że Octavia Combi po trzech latach od zakupu i 90 000 km przebiegu, zachowa od 40 – 49 procent swojej pierwotnej wartości. Podobnie w Polsce, Octavia ma najwyższe RV w swojej klasie w nadwoziu kombi.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


To dowód na wysoką jakość budowy, przekładającą się na komfortową, bezawaryjną eksploatację, atrakcyjną cenę początkową i zaufanie. Wyniki dostarczane przez EurotaxGlass’s traktowane są jako rzetelny i obiektywny wskaźnik wartości rezydualnej nowych samochodów w różnych perspektywach czasowych.

Skoda_tabela1

W swoim kompleksowym badaniu agencja bierze pod uwagę kryteria takie, jak emisja dwutlenku węgla, przebieg, stosunek ceny do jakości nowego samochodu, staranność wykonania i bezawaryjność. Nie są pomijane nawet takie kwestie, jak estetyka modelu i wizerunek producenta. Škoda Octavia Combi wypadła najlepiej wśród wszystkich badanych modeli w nadwoziu kombi. Badanie wykazało, że Octavia Combi zachowa spośród nich najwyższą wartość rezydualną po trzyletniej eksploatacji z przebiegiem 90 000 km.

Eleganckie wzornictwo, duża ilość miejsca dla pasażerów i pojemność bagażnika, wykonanie oraz bogate wyposażenie sprawiają, że Octavia przekracza już standardy obowiązujące w segmencie. Świadomość konkurencyjnej ceny i niskich kosztów utrzymania, poprawiają komfort użytkownika, zgodnie z obietnicą hasła „Simply Clever”.