SKODA: NOWA OFERTA – KRETYT NISKICH RAT

kredyt2

Kryzys finansowy odbił się na zakupach nowych samochodów nie tylko w Polsce. Firmy motoryzacyjne szukają sposobów, aby przyciągnąć klientów. Nową ofertę przedstawiła właśnie Skoda.

Škoda Kredyt Niskich Rat to pomysł przygotowany przez Volkswagen Bank Polska. Jest to rozwiązanie finansowe, które pozwala na korzystanie z nowego auta przez 3 lub 4 lata, a następnie jego wymianę na nowe. Cechą charakterystyczną produktu jest niska miesięczna rata, w porównaniu z kredytem klasycznym.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Oferta jest dostępna do końca września 2013 roku. Produkt zapewnia możliwość wyboru jednej z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu (odkup gwarantuje Volkswagen Bank) i zakup nowego auta w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. Kredyt posiada oprocentowanie w wysokości 3,99 proc. i wkład własny już od 0 proc. Roczny limit kilometrów wynosi 20 000 lub 30 000 km, o czym decyduje użytkownik. Wybierając Škoda Kredyt Niskich Rat klient sam deklaruje, ile kilometrów przejedzie.

– Skoda Kredyt Niskich Rat jest dostosowany do potrzeb osób, które mając wiele stałych, miesięcznych zobowiązań, np. w postaci kredytów hipotecznych i innych opłat, poszukują niskiej miesięcznej raty za samochód – takiej, która będzie dopasowana do ich miesięcznego budżetu. Kredytem będą zainteresowani również klienci, którym zależy na możliwości elastycznego zakończenia kontraktu – mówi Michał Dyc, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

W praktyce, rata za nową Škodę Octavia w Kredycie Niskich Rat wyniesie 715 zł miesięcznie (dla porównania, w kredycie klasycznym rata wynosi 1111 zł miesięcznie). Produkt Škoda Finance zapewnia także komfort przy podejmowaniu decyzji. Dopiero przed zakończeniem umowy klient decyduje, czy chce zatrzymać, czy oddać samochód.

Kredyt jest dostępny z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy GRATIS, w ramach obligatoryjnego ubezpieczenia LIFE.

Aby obliczyć ratę, Skoda przygotowała narzędzie, ułatwiające kalkulację kosztów. Za pomocą kalkulatora można sprawdzić, jak łatwo sfinansować zakup auta. Szczegóły są dostępne na stronie skoda-auto.pl/finansowanie.