SKODA: NOWE OCTAVIE JUŻ JEŻDŻĄ WE FLOCIE

Sk 1_bps1

W salonie firmy Carsed w Mińsku Mazowieckim, odbyło się pierwsze w Polsce przekazanie dużej floty bazującej na trzeciej generacji Škoda Octavia. Samochody trafiły do carparku Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.

Współpraca pomiędzy firmami trwa już od początku 2008 roku, kiedy to Bank BPS zakupił kilkadziesiąt modeli Fabia i Octavia. Odmłodzoną flotę firmy uzupełnią nowe Škody Octavia i Rapid. Wszystkie samochody wyposażone są w silniki benzynowe TSI, które zapewniają dynamikę jazdy oraz ekologiczną i ekonomiczną eksploatację.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Wybrane modele samochodów odpowiadają wymaganiom naszych pracowników. Ważna jest także optymalizacja kosztów związanych z eksploatacją floty. Auta pozwolą skutecznie wypełniać obowiązki firmowe, będąc przy tym ekonomiczne. Usługę leasingową full service w dalszym ciągu będzie dostarczał długoletni partner Banku BPS – firma Arval – powiedziała Joanna Ciarczyńska, Dyrektor Departamentu Administracji.

Sk 2_bps2

– Cieszymy się, że nasz strategiczny klient zdecydował się na kolejne zakupy samochodów marki Škoda. Jesteśmy pewni, że nowa Octavia wywiąże się ze swoich zadań wzorowo. Jest to samochód, który odzwierciedla najlepsze geny marki: elegancję, funkcjonalność, bezpieczeństwo i korzystną cenę. Z Bankiem BPS wiążemy także plany na dalszą współpracę w przyszłości – powiedział Tomasz Koter, Kierownik Zespołu Sprzedaży Flotowej Škoda.

Przedstawiciele Banku BPS osobiście odebrali samochody. Ze strony importera w przekazaniu uczestniczył Krzysztof Kołodyński z Zespołu Sprzedaży Flotowej marki Škoda. Dealera reprezentował Prezes Tadeusz Rybałtowski, Waldemar Świercz, Dyrektor Zarządzający oraz Piotr Bartnicki, Kierownik Sprzedaży Flotowej.