SKODA: PAKIETY PRZEGLĄDÓW OBNIŻAJĄ CENY

Sko 1_pp2

Użytkownicy samochodów Škoda mogą skorzystać z korzystnej oferty pakietów przeglądów, które obniżają koszty i zwiększają komfort eksploatacji nawet przez cztery lata.

Pakiety wprowadzone przez Škoda Polska dostępne są dla wszystkich modeli marki. Dają one nabywcom indywidualnym i flotowym nowych samochodów prawo na przeprowadzanie przeglądów okresowych u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych, w zamian za jednorazową opłatę.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Zależnie od wybranego pakietu zapewnia on wymianę określonych materiałów eksploatacyjnych i ich naprawę oraz wymianę płynów eksploatacyjnych wymienionych w warunkach programu, bez żadnych kosztów dodatkowych.

To korzystne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przewidywalne zarządzanie kosztami bez niespodziewanych wydatków dodatkowych. Przez okres czterech lat pakiet gwarantuje profesjonalną obsługę serwisu oraz wykorzystywanie podzespołów i zalecanych przez producenta płynów eksploatacyjnych. Przekłada się to na zwiększenie wartości rezydualnej egzemplarza i jego atrakcyjności na rynku wtórnym.

Istnieje możliwość wyboru jednego z trzech rodzajów pakietów, dopasowanych dokładnie do ich potrzeb i oczekiwań.

Sko 2_pp4

Pakiet Basic obok obowiązkowych przeglądów okresowych obejmuje bezpłatne wymiany określonych materiałów eksploatacyjnych: odpowiedniego oleju, filtrów – oleju, przeciw pyłkowego, filtrów paliwa, powietrza, podkładki korka oleju, płynu hamulcowego i świec zapłonowych. Pakiet można wykupić na czas 36 lub 48 miesięcy – dla każdej z tych opcji przygotowano trzy limity przebiegu (od 30 000 do 60 000 km).

W zależności od modelu Škody i wybranej kombinacji czasu trwania umowy i limitu przebiegu, cena pakietu wynosi już od 880 zł.

Pakiet Complete dodaje do tej kompleksowej obsługi zawartej w pakiecie Basic naprawę i wymianę jeszcze większej liczby ważnych, narażonych na intensywną eksploatację podzespołów – oprócz wyżej wymienionych są to jeszcze: pióra wycieraczek, tarcze, klocki, szczęki, cylinderki i bębny hamulcowe oraz sprzęgło. Pakiet ten przewiduje też wyższe limity przebiegu: od 45 000 do nawet 120 000 km. Opłata jednorazowa zaczyna się już od 3 370 zł.

Najpełniejszą obsługę i działanie w prawie każdym wypadku gwarantuje Pakiet Professional. Dedykowany dla odbiorców intensywnie korzystających z samochodów i oczekujących przy tym niezmiennie najwyższej sprawności technicznej przy zachowaniu obniżonych kosztów eksploatacji, do już wymienionego zakresu usług dodaje jeszcze darmowe uzupełnianie płynów eksploatacyjnych (z wyłączeniem paliwa) oraz naprawę lub wymianę w wypadku zużycia podzespołów.

Pakiet Professional obejmuje zarówno te elementy narażone na największą eksploatację, jak świece, uszczelki czy elementy zawieszenia, po te, których naprawa wiąże się z największymi dodatkowymi kosztami: liczne części silnika, turbosprężarkę czy wał napędowy. To wszystko polski importer udostępnia za opłatą już od 5 110 zł, na czas 36 lub 48 miesięcy przy limitach kilometrów w przedziale 45 000 – 120 000 km.

Pakiety przeglądów dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i flotowych. Finansowanie można dogodnie połączyć z przystępnymi rozwiązaniami wypracowanymi przez Škoda Finance: kredytami i leasingiem, wliczając cenę pakietu w cenę kredytu. To przemyślane rozwiązanie, które gwarantuje prostszą, dużo wygodniejszą i zauważalnie tańszą eksploatację samochodu.