SKODA: POZNALIŚMY CENY NOWEGO MODELU YETI

yeti 1_cennik

Skoda Yeti to samochód, który radzi sobie na ruchliwych drogach i wymagających terenowych traktach. Po raz pierwszy dostępny będzie w dwóch wariantach – jako elegancki model do użytku miejskiego i jako terenowy Yeti Outdoor.

Ceny Škody Yeti, które właśnie zostały ujawnione, uwzględniając upust w wysokości 5 700 zł, zaczynają się od 59 250 zł za odmianę z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM (to o 1 000 zł mniej niż w przypadku poprzedniej wersji tego modelu).


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Najtańszy Yeti z silnikiem wysokoprężnym 2.0 TDI CR 110 KM kosztuje 71 950 zł, natomiast podstawowa wersja Yeti z napędem na cztery koła i silnikiem benzynowym 1.8 TSI 160 KM to wydatek 80 500 zł.

yeti 2_cennik1

Standardowe wyposażenie wariantu Outdoor zostało zwiększone m.in.: o pakiet na bezdroża oraz czujnik ciśnienia powietrza w oponach. W przypadku tej wersji ceny startują z poziomu 60 600 zł za wersję 1.2 TSI 105 KM.

Model Outdoor z silnikiem wysokoprężnym 2.0 TDI CR 110 KM został wyceniony na 73 300 zł, natomiast podstawowa odmiana Outdoor, wyposażona w napęd na cztery koła i silnik benzynowy 1.8 TSI 160 KM, kosztuje 81 850 zł.

Znane z poprzedniej wersji pakiety wyposażenia Smart i Trendy dostępne są również w nowej Škodzie Yeti.

yeti 3_outdoor_cennik

Pakiet Smart nie wymaga dopłaty. Oznacza to, że decydując się na wersję Ambition można doposażyć swój samochód o radioodtwarzacz Bolero, automatyczną klimatyzację, trójramienną, wielofunkcyjną kierownicę, Bluetooth oraz dodatkowe głośniki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W przypadku wersji Elegance wyposażenie samochodu można wzbogacić o system nawigacji satelitarnej Amundsen+, podgrzewane fotele z przodu, trójramienną, wielofunkcyjną kierownicę, Bluetooth oraz gniazdo multimedialne.

CENY

Cenniki prezentujemy poniżej w galerii – mogą one ulec zmianie: warto skontaktować się z dealerem.