SKODA: SUPERB AWANSOWAŁ DO ŚCIŚŁEJ CZOŁÓWKI W KLASIE

superb3

W minionym roku zarejestrowano w naszym kraju aż 36 410 nowych samochodów Skoda. Po ostatnim odświeżeniu, flagowy model marki – Superb awansował na pozycję drugiego najczęściej wybieranego samochodu klasy średniej w Polsce.

Reprezentujący klasę średnią Superb jest dostępny na rynku od 2001 roku. Nowa generacja przyniosła w 2008 roku szereg przemyślanych rozwiązań, które uczyniły go ciekawą propozycją w segmencie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Obok innowacyjnej pokrywy bagażnika Twindoor w wersji liftback oraz obszernego wnętrza, model wzbudza zainteresowanie nie tylko swoim wyglądem, ale również funkcjonalnością. Wprowadzona na polski rynek latem 2013 roku nowa odsłona modelu spotkała się z ciepłym przyjęciem – w całym minionym roku zarejestrowano aż 3 365 nowych egzemplarzy Superba.

superb4

Wzrost sprzedaży aż o 46 proc. w stosunku do roku poprzedniego, zagwarantował modelowi awans na drugą pozycję w zestawieniu rejestracji samochodów nowych tego segmentu w Polsce. Podczas gdy wielu z kluczowych rywali zanotowało poważne spadki, nowy Superb mógł świętować sukces…

Polski importer Skody gwarantuje korzystne warunki nabycia i serwisowania: model dostępny jest na naszym rynku w przystępnej cenie. Oprócz stałych promocji i dogodnych warunków finansowania, obecnie Superb objęty jest także upustem w ramach wyprzedaży rocznika 2013 i możliwością odliczenia VAT.

Superb dostępny jest jako limuzyna lub Combi z bagażnikiem o pojemności 633 litrów. Obydwa warianty nadwozia dostępne są także w oszczędnej wersji GreenLine oraz bogato wyposażonej wersji Laurin & Klement.

superb