SKODA: WYBIERZ SIĘ NA NOC MUZEÓW

Tegoroczna Noc Muzeów 2012 odbędzie się w najbliższy weekend 18/19 maja. Program rekomendacji Škoda. Wiesz co dobre! już po raz czwarty będzie partnerem akcji.

Każdy, kto chce jak najlepiej zaplanować zwiedzanie, powinien skorzystać ze specjalnie na tę okazję przygotowanej aplikacji. Jest ona dostępna pod adresem: www.wieszcodobre.pl/pl/noc_muzeow.

W tym roku przewidzieliśmy również specjalną wersję dla użytkowników urządzeń mobilnych – dzięki zintegrowanej nawigacji, bez problemu trafią oni do celu, bez konieczności drukowania mapki. Aplikacja umożliwia zapoznanie się z pełnym programem Nocy Muzeów, zawiera również wszystkie rekomendacje programu. Przede wszystkim jednak pozwala zaplanować własną, indywidualną trasę zwiedzania i ułatwia organizację czasu w tą wyjątkową noc w roku.

Aplikacja dostępna jest również na profilu Skoda Auto Polska na Facebooku: TUTAJ

Program rekomendacji Škoda. Wiesz co dobre! od lat angażuje się w Noc Muzeów, polecając najwartościowsze wydarzenia kulturalne, jakie organizowane są specjalnie na tę okazję.

W tym roku szczególnie polecamy odwiedzenie centrum Škoda AUTOLAB – pierwszego w Polsce „laboratorium” bezpieczeństwa. W pięciu tematycznych salach wystawowych można korzystać z zaawansowanych technologicznie multimedialnych symulatorów i motoryzacyjnych instalacji.

Dzięki eksponatom i instalacjom przygotowanym przez międzynarodowych fachowców, każdy gość może zyskać cenną wiedzę. To idealne miejsce nie tylko dla entuzjastów motoryzacji. To również rodzinne, przyjazne miejsce, w którym niezależnie od wieku i znajomości motoryzacji, można spędzić niezapomniane chwile.

Centrum znajduje się przy ul. Szwajcarskiej 14 w Poznaniu – naprzeciwko centrum handlowego M1. Później wystawa wyruszy w podróż do Warszawy, a w przyszłym roku również do Krakowa i Trójmiasta. W Noc Muzeów wejście na wystawę Škoda AUTOLAB będzie bezpłatne od godziny 21:00 do 2:00.