SKODA: ZAPROSZENIE DO CENTRUM AUTOLAB

Škoda Autolab to nowoczesne i innowacyjne centrum bezpieczeństwa, pełne interaktywnych, ruchomych instalacji. Wizyta w tym miejscu zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia, ale dostarcza również cenną wiedzę na temat bezpiecznej jazdy.

Škoda Autolab jest pierwszym tego typu miejscem w Polsce. Centrum podzielono na pięć stref: bezpieczna podróż, technologia, eco, bezpieczeństwo i kino. W każdej z nich można skorzystać z interaktywnych eksponatów, doświadczyć wielu sytuacji drogowych i dobrze się przy tym bawić.

Zaawansowane technicznie, nowoczesne centrum zajmujące powierzchnię 1000 m2 oferuje m.in.:
– symulatory zderzeń i dachowania;
– symulator poduszek bezpieczeństwa;
– symulator ekologicznej i ekonomicznej jazdy.

W pięciu tematycznych salach wystawowych można korzystać z multimedialnych symulatorów, 55 motoryzacyjnych eksponatów i 9 samochodów prezentacyjnych marki Škoda. Jednym z aut jest Yeti, który przeszedł autentyczny test zderzeniowy Euro NCAP.

Na zwiedzających czeka również zespół ekspertów, którzy są gotowi odpowiedzieć na praktycznie każde pytanie dotyczące bezpiecznego, ekologicznego i ekonomicznego podróżowania samochodem.

Celem tego projektu jest zmniejszenie liczby wypadków z udziałem polskich kierowców, a więc poprawa bezpieczeństwa na drogach.

Zachęcamy do odwiedzania pierwszego w Polsce “laboratorium” bezpieczeństwa. Dzięki eksponatom i instalacjom przygotowanym przez międzynarodowych fachowców, Autolab sprawia, że każdy gość może zostać ekspertem w dziedzinie motoryzacji i zyskać specjalistyczną wiedzę. To idealne miejsce nie tylko dla entuzjastów motoryzacji. To również rodzinne, przyjazne centrum, w którym każdy, niezależnie od wieku i znajomości motoryzacji, spędzi niezapomniane chwile.

Škoda Autolab znajduje się przy ul. Szwajcarskiej 14 w Poznaniu – naprzeciwko centrum handlowego M1. Później wystawa wyruszy w podróż do Warszawy, a w przyszłym roku również do Krakowa i Trójmiasta. W Poznaniu można ją odwiedzać od wtorku do niedzieli, do końca lipca.

Więcej informacji na stronie: www.skodaautolab.pl.