SMARTGPS: CZTERY NOWOŚCI DLA FANÓW NAWIGACJI

SmartGPS 1_SG740

Nawigacja z wideorejestracją, nowoczesne urządzenie GPS oraz dwa urządzenia dedykowane do wideorejestracji samochodowej oto cztery nowe propozycje od marki SmarGPS.

Od ponad 5 lat pod marką SmartGPS na polskim rynku oferowane są rozwiązania nawigacyjne rodzimego producenta spółki GPS Konsorcjum. Cała gama urządzeń do nawigacji samochodowej tej marki wyposażana jest już na etapie produkcji w system nawigacyjny MapaMap również polskiego dostawcy firmy IMAGIS S.A.


Zobacz także:
GPS / AUDIO
MAPAMAP


Dzięki temu Polski kierowca może korzystać z dobrodziejstw polskiej myśli technicznej w swojej codziennie drodze do pracy, weekendowym wyjeździe czy wakacyjnej podróży.

Produkty SmartGPS zawsze starają się nadążać za bieżącymi oczekiwaniami rynkowymi dlatego ich oferta ulega stałej aktualizacji. Przed tegorocznym okresem świątecznym producent prezentuje 4 nowe rozwiązania:
– nowoczesna nawigacja samochodowa SmartGPS SG720;
– nawigacja z funkcją wideorejestracji SmartGPS SG740 VR;
– dwa wideorejestratory SmartGPS (DriveCam 300 i DriverCam 500).

SmartGPS 2_SG720

Nowoczesna nawigacja samochodowa

SmartGPS SG720 to urządzenie łączące prostotę obsługi z precyzyjną nawigacją zakręt po zakręcie. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala świetne znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu. Dzięki precyzyjnym komunikatom głosowym możemy być pewni, że nie zgubimy drogi do miejsca docelowego. W zestawie znajduje się szczegółowa mapa samochodowa Polski (MapaMap TOP) z bogatą bazą obiektów POI rozbudowana o dane turystyczne takie jak ścieżki rowerowe i szlaki do pieszych wędrówek.

Urządzenie ostrzeże nas przed stojącym przy drodze fotoradarem i przekraczaniem dozwolonej prędkości. Zestaw oferuje także system informacji o korkach oraz takie funkcje jak asystent pasa ruchu czy tablice drogowe na węzłach autostradowych. Dodatkowo nawigacja zawiera wbudowany odtwarzacz video, muzyki oraz przeglądarkę zdjęć. Sugerowana cena detaliczna tego rozwiązania to jedynie 269 zł.

SmartGPS 5_SG740_VR

Dwa w jednym: nawigacja z wideorejestracją

SmartGPS SG740VR to nawigacja samochodowa z wbudowanym wideorejestratorem HD. Zestaw umożliwia precyzyjną nawigację zakręt po zakręcie oraz nagrywanie obrazu sprzed samochodu w czasie jazdy. Nawigacja precyzyjnie doprowadzi pod wskazany adres i oferuje wszystkie te same funkcje co model SmartGPS SG720.

Natomiast wbudowany wideorejestrator umieszczony jest na tylnej części nawigacji dzięki czemu może filmować obraz sprzed maski samochodu. Nagrywany obraz zapisywany jest jako film w formacie AVI na karcie pamięci microSD. Zapis z wideorejestratora może być użyteczny w przypadku niespodziewanych i konfliktowych zdarzeń drogowych. Sugerowana cena detaliczna tego zestawu to 379 zł.

SmartGPS 3_DriveCam_300

Wideorejestratory

Dwa urządzenia marki SmartGPS oznaczone modelami DriveCam 300 i DriveCam 500 to wysokiej jakości wideorejestratory umożliwiające zapis obrazu sprzed maski samochodu w postaci filmu Full HD obrazującego sytuację drogową wraz z datą i godziną nagrania. Obydwa modele posiadają te same parametry techniczne różnią się jednak sposobem wykończenia oraz wielkością uchwytu samochodowego ( model 300 – uchwyt mniejszy, model 500 uchwyt większy). Zarejestrowany film wraz z dźwiękiem odtworzyć można bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia.

Urządzenia nagrywają zarejestrowany obraz na kartę pamięci SD w sposób ciągły lub sekwencjami po 3min, 5 min lub 10 minut w zależności od wprowadzonych ustawień. Po zapełnieniu karty kolejne filmy zapisywane są na nagrania z najstarszą datą. Obydwa wideorejestratory po podłączeniu do zasilania z gniazda zapalniczki rozpoczynają swoją pracę automatycznie wraz z uruchomieniem silnika co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla użytkownika. Sugerowane ceny detaliczne kształtują się następująco: DriveCam 300 – 199 zł, DriveCam 500 – 229 zł.

SmartGPS 4_DriveCam_500