STACJA MERCEDES 2016: DZIEŃ AMG i KONCERT NA POŻEGNANIE LATA

stmer1-C 63 AMG_3

Stacja Mercedes przez całe lato tętniła miejskim życiem, jednak wraz z końcem lata, kończy się także sezon w Stacji. W sobotę, 3 września, letni pawilon zaprasza wszystkich fanów mocnych motoryzacyjnych wrażeń na Dzień AMG.

Zaś w niedzielę, 4 września, czwarty sezon w Stacji Mercedes zakończy koncert Reni Jusis – ikony polskiej muzyki elektronicznej.


Zobacz także:

STACJA MERCEDES 2016

ROZMAITOŚCI


 

Odwiedzający Stację Mercedes mogą posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film, skorzystać z jazdy testowej wybranym autem, trenować jogę, czy odpocząć na leżaku, w cieniu drzewa. W pierwszy weekend września Stacja pożegna się z odwiedzającymi, będą to bowiem ostatnie dni działania letniego pawilonu w tym roku, stąd oprócz stałych punktów w programie wydarzeń w Stacji, pojawią się także wyjątkowe atrakcje, by ostatnie wspólne chwile były naprawdę niezapomniane.

stmer2-C 63 AMG_3

W sobotę, 3 września w letnim pawilonie wielka uczta dla fanów sportowych aut – Dzień AMG. To będzie wydarzenie pełne mocnych motoryzacyjnych wrażeń. Do Stacji przyjadą m. in. Mercedesy: A 45 AMG, C 43 AMG, C 63 AMG, C 63 AMG Coupé wraz z AMG GT na czele. Prezentacja modeli AMG odbędzie się w godzinach 13.00 – 19.00.

Dzień AMG w Stacji Mercedes to także spotkanie z instruktorami AMG Driving Academy, z którymi można będzie porozmawiać o samochodach, technikach jazdy i treningach. Dodatkową atrakcją będzie prezentacja na temat szkoleń akademii o godz. 16.30, którą poprowadzą Michał Maksymiuk, Produkt Manager AMG, Mercedes-Benz Polska i Janusz Dudek, instruktor, pierwszy Polak wśród instruktorów globalnej AMG Driving Academy. Duża dawka wiedzy oraz motoryzacyjnych ciekawostek – gwarantowana.

Niedziela rozpocznie się pysznym brunchem w wykonaniu jednej z najciekawszych szefowych kuchni młodego pokolenia – Magdaleny Święciaszek. Zakończenie sezonu w Stacji Mercedes uświetni występ Reni Jusis. Artystka będzie promowała swój najnowszy album, pt. BANG! To płyta tyleż aktualna i świadoma, co opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa.

stmer3-C 63 AMG_3

Po siedmiu latach przerwy Reni wróciła na scenę. Jej powrót określany jest jako spektakularny, taki też będzie z pewnością występ artystki w Stacji – w niedzielę, 4 września, o godz. 20.00.

Zapraszamy do odwiedzenia Stacji i wspólne pożegnanie lata w pawilonie.

Stacja Mercedes przez całe lato (do 4 września 2016) oferuje wydarzenia motoryzacyjne, koncerty, projekcje filmowe, ciekawe spotkania oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska.

stmer4-C 63 AMG_3

Podczas działalności letniego pawilonu, za pośrednictwem asystentów sprzedaży obecnych w Stacji, każdego dnia można umówić się na jazdy testowe wybranymi modelami Mercedes-Benz. W tej edycji do dyspozycji gości są m.in. Klasy A, CLA SB, GLA, GLE SUV, C Kombi, E i smart fortwo.

Stacja Mercedes mieści się na rogu ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.