STACJE ŁADOWANIA INDIGO TECH W SALONACH BMW AUTO FUS

ladow-bmw1

Auto Fus Group zdecydowała się na postawienie stacji ładowania w obu swoich salonach BMW – w Warszawie i Białymstoku. Dostawcą stacji była firma Indigo Tech.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców aut elektrycznych oraz klientów zainteresowanych nabyciem samochodów napędzanych prądem, oferuje ona kompleksowe rozwiązania w zakresie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

ECO


 

Auto Fus Group to firma z wieloletnimi tradycjami i obecnie największy sprzedawca nowych i używanych BMW w Polsce. Ponadto firma jest oficjalnym dealerem marek Rolls- Royce, Alpina, Mini, a od niedawna również super- sportowego McLarena. W jej ofercie znajdują się wszystkie najnowsze modele marki BMW, włącznie z zyskującym na popularności w pełni elektrycznym modelem BMW i3 oraz hybrydowymi, takimi jak 330e czy i8.

ladow-bmw2

– Kochamy motoryzację i jesteśmy promotorem pojawiających się w niej innowacji. Również nasi klienci coraz chętniej decydują się na modele napędzane prądem. Chcemy dać im możliwość bezpiecznego i komfortowego ładowania ich elektrycznych aut BMW, stąd decyzja o instalacji stacji w obu salonach oraz współpraca z Indigo Tech – mówi Tadeusz Fus, właściciel Auto Fus Group.

Indigo Tech zainstalowała stacje na parkingach salonów grupy Auto Fus w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej oraz w Białymstoku przy ul. Kleeberga. Są to wolnostojące stacje marki Circontrol z dwoma gniazdami typu 2, utrzymane w kolorystyce BMW. Każda z nich umożliwia ładowanie dwóch samochodów jednocześnie, prądem o maksymalnej mocy 22 kW dla każdego z gniazd. Żeby rozpocząć ładowanie wystarczy podłączyć auto i przyłożyć do czytnika kartę RFID.

– Jesteśmy dumni, że największy dealer BMW w Polsce wybrał naszą firmę jako dostawcę infrastruktury ładowania aut elektrycznych do swoich salonów. Cieszymy się, że dzięki tej współpracy udostępniliśmy kolejnym użytkownikom aut spod szyldu BMW możliwość łatwiejszej przesiadki do samochodu elektrycznego i jego wygodnego użytkowania. Satysfakcja jest tym większa, że dzięki tej instalacji rozpoczęliśmy współpracę z wymagającą grupą klientów, jaką są salony samochodowe. Jesteśmy przekonani, że wkrótce kolejni dealerzy pójdą z naszą pomocą w kierunku wytyczonym przez Auto Fus Group – podkreśla Damian Król, wiceprezes Indigo Tech.

ladow-bmw3