SUMMER CARS PARTY 2013: WIELKIE SHOW W MUCHOWCU

SCP 1_plakat 1

W dniach 7-8 września na lotnisku sportowym Muchowiec, odbędzie się siódma edycja Summer Cars Party, największego i najbardziej zaskakującego show motoryzacyjno- muzycznego w naszej części Europy.

SCP to jedna z nielicznych okazji, aby zobaczyć tysiące zmodyfikowanych i sportowych samochodów w jednym miejscu, spróbować sił w zawodach na ¼ mili, wziąć udział w rywalizacji starannie wyselekcjonowanych samochodów o tytuł tuningowego numeru 1 w kraju, oraz zawodach car-audio. Nie zabraknie również wielu nowych atrakcji takich jak: Strefa Dream Cars oraz miasteczko Dakar.


Zobacz także:
TURYSTYKA


Ideą SCP jest emocjonująca rozrywka i zabawa, która wzbudza adrenalinę, dla tego poza wyścigami i pokazami będziecie mogli uczestniczyć w koncertach, spróbować skoku na bungee, skorzystać z wesołego miasteczka wziąć udział w zajęciach akademii bezpiecznej jazdy. SCP to przede wszystkim szybkie samochody, masa adrenaliny, znane twarze show biznesu i świata motoryzacji oraz ponad 50 tysięcy ludzi w jednym miejscu.

Muzyka, motoryzacja i zabawa – tak w skrócie można opisać tegoroczną imprezę!

Wśród głównych atrakcji organizatorzy przewidują:
– pokaz najpiękniejszych i najdroższych samochodów świata w specjalnej strefie Dream Cars;
– miasteczko Dakar: udział gwiazd Poland National Team w składzie – Przygoński, Czachor, Dąbrowski, Sonik, Kazberuk, Beaupre;
– pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu grupy zabezpieczającej rajdy, wielka parada ciężarówek, quadów i buggy;
– akcja Special Car Project, czyli pierwsza w Polsce formuła oparta na popularnym „Pimp my ride”;
– pokazy driftu, stuntu oraz FMX (freestyle motocross) w wykonaniu najlepszych zawodników w Polsce;
– Monster Truck Show, w czasie którego 3 potężne maszyny pokażą, co znaczy prawdziwa destrukcja (ponad 40 samochodów przeznaczonych do destrukcji);
– koncerty największych gwiazd muzycznych, takich jak: Michael Mind Project, Robert M, Mirami i wielu innych;
– Eliminacje Wojny Północ – Południe, jednego z najpopularniejszych cykli zawodów tuningowych;
– wyścigi na 1/4 mili (drag challenge) o tytuł najszybszego uczestnika Summer Cars Party w jednej z kilku przygotowanych kategorii;
– zawody Car Audio;
– największy w Polsce zlot motoryzacyjny: samochody i motocykle – zarówno maszyny seryjne, jak i zmodyfikowane;
– Strefa Oldtimes, w której znajdziemy zabytki zarówno rodzimej, jak i zagranicznej motoryzacji;
– finał akcji prospołecznej “Wrzuć Bezpieczny Bieg”;
– akcję charytatywną fundacji “Mam Marzenie“, w czasie której na dużej scenie spełnimy marzenia jej podopiecznych.

Plakat 2 SCP

Pokazy taneczne i koncerty

W tym roku jak zawsze atrakcjom motoryzacyjnym towarzyszyć będą koncerty największych europejskich gwiazd muzyki popularnej. Na scenie Summer Cars Party pojawi się, m. in.: popularny niemiecki duet Michael Mind Project, który tylko w ciągu ostatnich pięciu lat wyprodukował aż 12 utworów, które trafiły na europejskie listy przebojów przy czym ich najnowsze wydawnictwa aktualnie znajdują się w czołówce klubowych list Europy. Specjalnie dla męskiej części publiczności wystąpi także ukraińska grupa Mirami, znana z przeboju „Seksulana”. Na życzenie naszej publiczności na scenie pojawi się również najbardziej znany polski producent muzyczny – Robert M.

Toi Camp po raz pierwszy na Summer Cars Party!

Toi Camp Summer Cars Party 2013 (profesjonalne pole namiotowe) zostanie otwarty dnia 6 września (piątek) o godz. 12:00, zaś zamknięcie kempingu przewidziane jest na godz. 12:00 w poniedziałek 9 września. Koszt pola namiotowego za cały okres imprezy wnosi jedynie 60 złotych przy rezerwacji on-line. Więcej szczegółów: summercarsparty.pl/aktualnosci/toi-camp-na-summer-cars-party-2013.

Patrol Summer Cars i Wrzuć Bezpieczny Bieg

W tym roku Summer Cars Party jest finałem akcji Wrzuć Bezpieczny Bieg zorganizowanej na terenie największych galerii handlowych w południowej Polsce. Specjalnie przygotowane na tę okazję stoiska mają za zadanie uświadomić odwiedzającym jak ważne są odpowiednie umiejętności oraz odpowiedzialność na drodze. Na stoiskach będzie można powalczyć w eliminacjach na symulatorach WRC (finał na SCP) oraz skorzystać z symulatora zderzeń. W ramach akcji rozdawane jest aż 2000 zaproszeń na imprezę oraz liczne gadżety. Od początku sierpnia akcja odbywa się w galeriach handlowych a w ramach patrolu pojawia się w najpopularniejszych i najgorętszych miejscach Śląska. Najświeższe info o patrolu można znaleźć na: summercarsparty.pl/zobacz-gdzie-nas-mozna-spotkac/categoryevents/1 oraz facebook.com.

Wśród pozostałych atrakcji proponujemy:
– Wesołe miasteczko o pow. 4000 m2;
– Rekordowo wysokie bungee;
– Akademia bezpiecznej jazdy.

Bilety są już w sprzedaży na stronie summercarsparty.pl/sklep/bilety, zapisy do zawodów: facebook.com/summercars i/lub scp.pl.

Zapraszamy na wielkie święto motoryzacji!