SUZUKI: PIŁKARKI RĘCZNE JEŻDŻĄ SWIFTEM

Dziewięć samochodów Suzuki Swift trafiło do sportowców w ramach współpracy między Suzuki Motor Poland, siecią Japan Motors i Klubem Piłki Ręcznej Ruch Chorzów.

Obecność Suzuki w polskim sporcie w naturalny sposób wynika z filozofii „Way of Life”, obejmującej promocję aktywnego stylu życia. Swift ogromnie spodobał się m.in. zawodniczkom Ruchu Chorzów i reprezentantkom Polski w piłce ręcznej, Kindze Polenz i Karolinie Jasinowskiej, które odebrały samochody przeznaczone dla klubu z chorzowskiego salonu Japan Motors. Obie piłkarki ręczne zgodnie przyznały, że najbardziej podoba im się połączenie stylu z dynamiką, jakie cechuje Swifta.

Sportowcy doceniają przyjemność prowadzenia auta, komfort i bezpieczeństwo jazdy, natomiast prezes klubu, Klaudiusz Sevkovič, zwraca uwagę także na niskie koszty eksploatacji i niezawodność Swifta.

Bogate tradycje Klubu Piłki Ręcznej Ruch Chorzów oraz jego pozytywny wizerunek sprawiły, że Suzuki i Japan Motors z przyjemnością przyjęły zaproszenie do objęcia roli mecenasów klubu.

– Pozyskanie tak uznanych marek napawa mnie autentyczną dumą – powiedział Klaudiusz Sevkovič, dziękując obu firmom za zaangażowanie. Współpraca pozwoli na aktywne wspieranie dyscypliny, która odzyskuje dawną świetność i zdobywa coraz większą popularność wśród kibiców.

Podczas uroczystego przekazania samochodów Prezydent Chorzowa Andrzej Kotala zwrócił uwagę na zjawisko społecznej odpowiedzialności biznesu, przejawiającej się w tym przypadku we wsparciu przez Suzuki i Japan Motors klubu, który ogromne znaczenie przykłada do sportowego rozwoju dzieci i młodzieży.