SUZUKI: ROBERT KORZENIOWSKI I NOWY SX4 (CENY)

SU 0_SX4

Nowy Suzuki SX4 to nowoczesny crossover stworzony z myślą o ludziach aktywnych. Jego ambasadorem w Polsce został 4-krotny Mistrz Olimpijski Robert Korzeniowski.

Podczas konferencji prasowej w Warszawie Suzuki Motor Poland po raz pierwszy w Polsce zaprezentowało najnowszy model. Wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, a także bardzo przestronną i komfortową kabiną pasażerską.


Zobacz także:
PREMIERY


Oferuje jedną z największych przestrzeni bagażowych dostępnych w swojej klasie. Połączenie najnowszej generacji napędu ALLGRIP (4WD) z właściwościami jezdnymi, znanymi z modelu Swift, a także zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa czynnego i biernego sprawia, że Nowy SX4 dostarcza wielu emocji i zapewnia wyjątkową przyjemność z codziennego użytkowania.

– Nowy SX4 jest doskonałym samochodem dla aktywnych. Dzięki imponującej przestrzeni kabinowej i bagażowej będę mógł nim swobodnie podróżować, mając ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy. Bardzo cenię także napęd na cztery koła, który pozwala mi dojechać w trudne miejsca, a podwyższony prześwit umożliwia zaparkowanie nawet na wysokim krawężniku. Poza tym, Nowy SX4 wygląda naprawdę dobrze – z uśmiechem podsumowuje Robert Korzeniowski, który na co dzień będzie poruszał się nowym crossoverem Suzuki.

 

 

Design Nowego SX4 stanowi połączenie właściwości aerodynamicznych z odważnym i sportowym kształtem nadwozia oraz mocno zarysowanymi liniami. Wymiary typowe dla segmentu C sprawiają, że jest on samochodem rodzinnym. Pojemność bagażnika wynosi 430 litrów. Ponadto, w topowej wersji zastosowano innowacyjne rozwiązanie podwójnie przesuwnego, przeszklonego dachu panoramicznego, który ma jedną z największych powierzchni dostępnych w samochodach tej kategorii.

Produkcja Nowego SX4 rozpocznie się w sierpniu w węgierskiej fabryce Magyar Suzuki, a pierwsze sztuki trafią do salonów sprzedaży już jesienią tego roku.

Nowy model dostępny będzie w dwóch wariantach silnikowych: z silnikiem benzynowym (z pięciostopniową manualną skrzynią biegów lub CVT) lub diesla o pojemności (z 6-stopniową manualną skrzynią biegów). W gamie modelu znajdą się wersje z napędem 2WD lub 4WD dostępne w trzech poziomach wyposażenia.

 

 

Wraz z prezentacją nowego modelu, Suzuki Motor Poland ogłosiło także początek przedsprzedaży nowego SX4, podczas której klienci otrzymają preferencyjne warunki zakupy.

CENY

Zamieszczamy je poniżej – w galerii.