SUZUKI: SX4 S-CROSS NA MECZACH PIŁKARSKIEJ LIGI

TS Podbeskidzie

Suzuki Motor Poland i Japan Motors wzmacniają swoją obecność w piłkarskiej Ekstraklasie. Do TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, z którym firmy mają umowę partnerską od trzech sezonów, dołączył ostatnio Ruch Chorzów.

Obydwa kluby otrzymały do dyspozycji najnowsze modele Suzuki SX4 S-CROSS. Ponadto, Suzuki Motor Poland wraz z Japan Motors wspierają także sekcję piłki ręcznej Ruchu Chorzów.


Zobacz także:
SPORT
ROZMAITOŚCI


– Obecność Suzuki w polskim sporcie wynika bezpośrednio z motta marki: “Way of Life”, która propaguje aktywny styl życia. Promocja poprzez najpopularniejszą dyscyplinę sportową w Polsce, jaką niewątpliwie jest piłka nożna, doskonale wpisuje się w filozofię Suzuki. Cieszy nas, że kluby wybrały model SX4 S-CROSS, ponieważ to wszechstronny crossover, który jest doskonałym towarzyszem aktywnych ludzi – mówi Jarosław Jędrzejewski, Dyrektor Marketingu w Suzuki Motor Poland.

Umowy partnerskie realizują oddziały Suzuki Japan Motors w Bielsku-Białej i Chorzowie.

– Piłka nożna ma łączyć i wyzwalać pozytywne emocje. Życzymy, by właśnie takie stały się udziałem kibiców obu drużyn – dodaje Bogdan Leśniak, dyrektor Regionu Śląskiego Grupy PGD, do której należą salony Japan Motors.

Prezes TS Podbeskidzie Wojciech Borecki przyznaje, że motoryzacyjne wsparcie, jakie kluby otrzymują, pozwala im z większym spokojem myśleć o celach sportowych oraz umożliwia realizację także pozasportowych projektów. Tego samego zdania jest Donata Chruściel, dyrektor ds. marketingu i PR Ruchu Chorzów, która zdradza, że klub planuje zorganizowanie „Szkoły Bezpiecznej Jazdy Przy Cichej” oraz konkursy dla sympatyków, w których nagrodami będą przejażdżki z ulubionymi zawodnikami.