SYRENA SPORT: KULTOWY MODEL NA KONKURS

Wygraj syrenę 1

Producent żołądkowej, który zbudował replikę stylistyczną samochodu tak bardzo pożądanego zarówno pół wieku temu jak i obecnie postanowił wykonać jeszcze jeden model. Samochód powstanie specjalnie dla jednego szczęśliwca, który może wygrać go w konkursie.

Ogromne zainteresowanie, entuzjazm i zachwyt jaki towarzyszy replice Syreny Sport od czasu grudniowej premiery przerósł oczekiwania twórców projektu. Okazało się, że miłośników tego samochodu nie brakuje.


Zobacz także:
HISTORIA – OLDTIMERS


– Codziennie dostajemy mnóstwo maili i telefonów z gratulacjami i zapytaniem o możliwość kupna naszej repliki – mówi Ewa Markiton, która w Stock Polska zarządza marką Żołądkowa Gorzka. Postanowiliśmy więc zbudować jeszcze jedną replikę Syreny Sport, specjalnie dla naszych klientów.

Nowy, budowany właśnie egzemplarz będzie główną nagrodą w konkursie „Nie możesz kupić legendy. Możesz ją wygrać”. Konkurs ruszył 10 stycznia a szansa na wygranie własnej Syreny Sport będzie do końca marca 2013. Szczegóły zabawy można znaleźć na stronie www.powrotlegendy.pl.

Niespełnione przez 50 lat marzenie raz już nabrało realnych kształtów i budzi zachwyt gdziekolwiek się pojawi. Producent Syreny Sport nie chce rozstać się ze swoim pięknym autem.

– Replikę budowaliśmy przede wszystkim po to, by pokazać Polakom jak wyglądał ten piękny samochód– mówi Ewa Markiton.

Zainteresowanie i gorące emocje jakie wzbudziła odbudowana syrena przeszły najśmielsze oczekiwania, więc twórcom projektu nie pozostało nic innego jak budowa modelu dla szczęściarza, który wygra ją w tym niepowtarzalnym konkursie.

Tak entuzjastycznie przyjęty w grudniu samochód można w najbliższych dniach obejrzeć w wybranych centrach handlowych. Każdy może podziwiać syrenę sport, zapoznać się z detalami, piękną sportowa linią nadwozia i usłyszeć jej historię w styczniu i w lutym w hipermarketach Real. Syrena sport rozpoczyna pierwsze dwumiesięczne tournee po kraju.

W pierwszej kolejności pojawi się w Częstochowie, Mysłowicach, Krakowie, Wrocławiu, Jankach, Warszawie, Gdańsku i Szczecinie. Terminy i adresy na stronie www.powrotlegendy.pl.