TAIPEI AMPA 2016: ZAPROSZENIE NA WIODĄCE TARGI W AZJI

targi_tajw2

W dniach 6-9 kwietnia na Tajwanie odbędą się jedne z największych w Azji targów motoryzacyjnych – Taipei AMPA & AutoTronics Taipei 2016.

Składają się z czterech komplementarnych części: Taipei AMPA, AutoTronics Taipei, Motorcycle oraz EV i jak twierdzą fachowcy – są bramą, umożliwiającą rozwinięcie biznesu o zakupy z rynków azjatyckich.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Zajmując wiodącą pozycję na światowym motoryzacyjnym rynku wtórnym, tajwańskie targi TAIPEI AMPA 4w1 stały się kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych, zapewniając jakość i produkty, a także oferując niestandardowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów z całego świata. Impreza zrzesza wiele globalnych korporacji, a także setki większych i mniejszych firm działających w branży motoryzacyjnej.

targi_tajw3

Targi składają się z 4 części: Taipei AMPA, AutoTronics Taipei, Motorcycle oraz EV. Od maszyn, form, blach, opon, oświetlenia do multimediów samochodowych, układów scalonych i komputerów pokładowych, Tajwan oferuje kompletny łańcuch dostaw części zamiennych oraz elektroniki samochodowej i posiada duże możliwości na globalnym rynku wtórnym:
• tajwańskie części kolizyjne stanowią 80 do 90 proc. wartości globalnego rynku;
• Tajwan dostarcza 85 proc. części gumowych i z tworzyw sztucznych na świecie;
• Tajwan zaspokaja ponad 90 proc. światowego zapotrzebowania na zderzaki.

Jakość produkowanych na Tajwanie części samochodowych odpowiada standardom oczekiwanym przez przemysł motoryzacyjny najbardziej rozwiniętych krajów świata. W 2014 roku głównymi kierunkami eksportu według wartości były: Stany Zjednoczone (42,2 proc.), Chiny (6,1 proc.), Japonia (4,5 proc.), Niemcy (3,1 proc.) i Wielka Brytania (2,6 proc.).

targo_tajw4

Dlaczego AMPA?
• profesjonalne targi B2B;
• platforma zakupów części samochodowych na aftermarket;
• ponad 1400 firm motoryzacyjnych z 22 państw na ponad 3 800 stoiskach;
• ponad 43 000 odwiedzających z ponad 130 państw;
• seria profesjonalnych, branżowych wystąpień i seminariów dających lepszy wgląd w przyszłość motoryzacji;
• ponad 1 100 spotkań handlowych B2B;.

Taiwan posiada najlepszy na świecie łańcuch dostaw w branży części elektronicznych oraz wiele renomowanych centrów projektowych, które wspomagają firmy w tworzeniu najnowszych rozwiązań. Jest też strategicznie zlokalizowany w regionie Azji i Pacyfiku, 68 proc. kupujących na targach TAIPEI AMPA pochodzi z Chin oraz Azji Południowo- Wschodniej.

Wziąć udział w TAIPEI AMPA można poprzez bezpłatną rejestrację za pośrednictwem biura Taiwan Trade Center Warsaw. Dla firm z Polski wyjeżdżających na targi po raz pierwszy Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA – niedochodowa organizacja współfinansowana przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe, która promuje wymianę handlową między Tajwanem i krajami na całym świecie), przewidziała możliwość aplikacji o dofinansowanie wyjazdu.