TOMTOM: NOWA APLIKACJA GO NAVIGATION JUŻ DOSTĘPNA

TomTom-GO2

Na rynku debiutuje TomTom GO Navigation. Aplikacja na system iOS oznacza najnowsze innowacje marki i najbardziej aktualne mapy.

Zapewnia też kompatybilność z Apple CarPlay, dzięki czemu kierowcy mogą korzystać z aplikacji również na ekranie w desce rozdzielczej.


Zobacz także:

GPS / AUDIO

ROZMAITOŚCI


 

Możliwy jest teraz dostęp do usług nawigacji online w czasie rzeczywistym bez konieczności usuwania danych, ponieważ mapy są przechowywane w telefonie.

TomTom GO Navigation, oparta na aplikacji TomTom GO Mobile, posiada wiele funkcji, które pomagają kierowcy w bezpieczniejszej nawigacji. Prawidłowy zjazd z autostrady lub właściwie pokonanie skrzyżowania jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki dynamicznemu prowadzeniu kierowcy po pasie ruchu.

– Bardziej intuicyjna funkcja Moving Lane Guidance, dzięki której unikniemy stresujących zmian pasa ruchu w ostatniej chwili, jest zasilana danymi mapowymi zaprojektowanymi i zarządzanymi przez naszych ekspertów z Łodzi. Te same dane są również używane przez samojeżdżące samochody do półautomatycznych manewrów na skrzyżowaniach – komentuje Kris Kobyliński, Senior Product Manager, TomTom Łódź.

TomTom-GO1

TomTom GO Navigation jest zasilana przez aktualne mapy holenderskiej marki, dzięki czemu kierowcy mogą omijać zablokowane drogi. Jest to pierwsza aplikacja z mapami offline, w której co tydzień można aktualizować poszczególne elementy na mapie, takie jak ograniczenia prędkości, kierunki jazdy i korki.

Ponadto TomTom oferuje aplikację Mapy, która umożliwia użytkownikom dodawanie i usuwanie regionów map w oparciu o ich osobiste potrzeby w zakresie jazdy. Istnieje możliwość wyboru map krajowych lub regionalnych, co ogranicza ilość używanej pamięci telefonu.

TomTom GO Navigation jest wyposażona w zestaw usług online, w tym TomTom Online Search i Routing ułatwiające wyszukiwanie miejsca, do którego chcemy dotrzeć. Aplikacja posiada również funkcję TomTom Traffic, dokładną i wiarygodną usługę dostarczania informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, a także aplikację TomTom Speed Cameras, pomagając tym samym kierowcy w przestrzeganiu ograniczeń prędkości.

– Firma TomTom zawsze koncentrowała się na tym, aby kierowcy dotarli do celu najefektywniej i najbezpieczniej, pomagając jednocześnie zmniejszyć zatłoczenie i emisje spalin. Wprowadzając na rynek aplikację premium, pokazujemy naszą zdolność do dostarczania innowacji i przekazywania społeczności fachowych wskazówek drogowych oraz usług TomTom Traffic i TomTom Speed Cameras zasilanych przez miliony kierowców – skomentował Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer.

TomTom GO Navigation oferuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną w połączeniu z okresową subskrypcją w wysokości 39,99 zł za sześć miesięcy lub 7-dniową bezpłatną wersję próbną w połączeniu z okresową subskrypcją w cenie 8,99 zł za miesiąc lub 21,99 zł za trzy miesiące.

Aplikacja TomTom GO Navigation jest dostępna w App store i powinna być dostępna na Android jeszcze w tym roku.
Obecni użytkownicy aplikacji TomTom GO Mobile będą mogli dokonać aktualizacji do nowej GO Navigation, gdy tylko będzie ona dla nich dostępna.