TRAFICAR OBNIŻA KOSZTY USŁUGI I ZWIĘKSZA OBSZAR

Konkurencja na rynku carshariongu zdecydowanie rośnie. Poszczególne firmy raz po raz wprowadzają nowe udogodnienia dla użytkowników.

Nowy pomysł Traficaru polega na tym, że zaprasza on kierowców do zostawiania aut w specjalnie oznaczonych na mapie miejscach.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Jeśli ktoś zaparkuje w proponowanym przez firmę obszarze (często wcale nie zmieniając przy tym swoich planów), może odebrać voucher na kolejne przejazdy, a tym samym zmniejszyć swoje koszty.

– Zależy nam, żeby traficary parkowały w miejscach, w których użytkownicy częściej ich potrzebują – mówi Konrad Karpiński, dyrektor Traficara.

Użytkownik widzi na mapie standardowe piny z traficarami, ale także te, które wyróżniają się kwotą rabatu – 5, 10 lub 15 zł.

Co powinien zrobić, aby skorzystać z bonusu?
1. Zarezerwować auto oznaczone specjalnym pinem.
2. Zakończyć wynajem w jednej z wyróżnionych fioletowych stref.
3. Odebrać voucher w kwotach 5, 10 lub 15 zł.

– To ukłon w stronę ludzi, którzy często korzystają z usługi Traficar – auta staną się bardziej dostępne tam, gdzie użytkownicy szukają ich najczęściej, a osoby parkujące w oznaczonych strefach dostaną bonusy – podsumowuje Konrad Karpiński.

Zasada win- win powoduje, że w każdy zyskuje. Vouchery są ważne przez 30 dni. Po zakończonym wynajmie użytkownik otrzyma w aplikacji przypomnienie o bonusie.