VOLKSWAGEN: 37 SAMOCHODÓW DLA POLSKIEJ KADRY NARODOWEJ

W miniony weekend, 25 i 26 listopada rozpoczęła się seria konkursów o Puchar Świata w skokach narciarskich, która potrwa aż do końca marca roku 2024.

Polska kadra narodowa w tej dyscyplinie sportu będzie w tym sezonie wraz ze swoim sprzętem przemieszczać się korzystając z samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze – modeli Crafter, Transporter, Caddy i Multivan. Jest to możliwe dzięki umowie pomiędzy Polskim Związkiem Narciarskim, a Grupą Krotoski.


Zobacz także:

DS: LUKSUSOWE POMYSŁY NA PREZENTY ZE SKLEPU INTERNETOWEGO MARKI
 

ROZMAITOŚCI


 

Współpraca pomiędzy Grupą Krotoski a Polskim Związkiem Narciarskim obejmuje zagwarantowanie mobilności całej kadrze sportowców. Do ich dyspozycji oddano aż 37 samochodów. Skoczkowie będą mogli skorzystać m.in z praktycznych walorów dostawczych i osobowych modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, takich jak Crafter Furgon, Transporter, Caddy czy Multivan. Będą one im towarzyszyć we wszelkich wydarzeniach sportowych i treningach.

To zaszczyt, że polscy skoczkowie narciarscy będą korzystać z modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze – mówi Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Jestem przekonany, że Caddy i Multivan zapewnią całej kadrze wyjątkowy komfort podróży, pozwalający na regenerację po treningach i zawodach. Za to modele Transporter i Crafter dzięki funkcjonalnej przestrzeni bagażowej świetnie się sprawdzą przy transporcie nie tylko sprzętu, ale także całego potrzebnego zaplecza – podkreśla Piotr Łakomy.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Grupie Krotoski za wsparcie, jakie otrzymamy w naszych działaniach. Jestem już ambasadorem tej motoryzacyjnej marki i dotychczasowa współpraca jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Dlatego poszerzenie zakresu partnerstwa o cały PZN jest dla mnie naturalną decyzją. Profesjonalizm, dążenie do doskonałości i pasja do motoryzacji Grupy Krotoski idą w parze z dynamiką oraz determinacją, jaką prezentuje kadra PZN – powiedział Adam Małysz, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

W odpowiedzi, Michał Bowsza, Prezes Zarządu Grupy Krotoski powiedział: Wierzymy, że ta wyjątkowa współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim to naturalne połączenie naszego doświadczenia w branży motoryzacyjnej i profesjonalizmu prawdziwych mistrzów. Jest dla nas ogromnym zaszczytem móc wesprzeć PZN i wspólnie budować drogę do kolejnych sukcesów.

Maciej Foczpański, Prezes Zarządu Grupy Krotoski dodał: Zawsze podkreślamy nasze zaangażowanie w dostarczanie Klientom samochodów spełniających ich wszystkie potrzeby. Dlatego kadrze PZN zapewnimy auta marki Audi i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz wsparcie doświadczonego zespołu, który daje gwarancję mobilności. Zawsze – czy to podczas treningu, zawodów, czy podróży do domu. Dzięki tym wszystkim działaniom nasza marka staje się jeszcze bardziej związana z emocjonującym światem sportu i pasji dążenia do spektakularnych sukcesów.