VOLKSWAGEN: DWIE NOWE WERSJE TIGUANA (CENY)

Ofertę Volkswagena wzbogaciły właśnie dwie specjalne wersje Tiguana oferowane z napędem na przednią oś: CityLine oraz CityStyle. Stworzone zostały z myślą o klientach szukających dobrze wyposażonego samochodu w atrakcyjnej cenie oraz korzystających z auta głównie w mieście i na utwardzonych drogach.

Tiguan CityLine bazuje na wersji Trend&Fun. Oferowany jest z czterema silnikami: z dwoma benzynowymi TSI o mocach 122 i 160 KM oraz z dwoma jednostkami wysokoprężnymi o mocach 110 i 140 KM. Bazowa cena Tiguana CityLine wynosi 82 990 złotych, jest to o 7 000 zł mniej w porównaniu do ceny wersji Trend&Fun. Ponadto wersja specjalna jest lepiej wyposażona.

Wyposażenie standardowe wersji Trend&Fun zawiera m.in. przednie fotele z regulacją wysokości, światła do jazdy dziennej, ESP, elektroniczny hamulec postojowy z funkcją Auto-Hold, komputer MFA Plus, system radiowy RCD 310 z odtwarzaczem płyt CD/MP3 oraz obręcze aluminiowe 16” Portland. W wersji CityLine wyposażenie zostało wzbogacone o automatyczną klimatyzację dwustrefową Climatronic, trójramienną kierownicę obszytą skórą, asystenta parkowania Park Assist 2.0 oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu z wizualizacją na ekranie radia lub nawigacji.

Tiguan CityStyle dostępny jest z trzema silnikami: jednym TSI o mocy 160 KM i dwoma jednostkami wysokoprężnymi 2.0 TDI o mocach 110 i 140 KM. Skonfigurowany został na bazie bogato wyposażonej wersji Sport&Style, która seryjnie zawiera m.in. przyciemnione szyby, reflektory przeciwmgielne z funkcją statycznego doświetlania zakrętów, multifunkcyjną kierownicę obszytą skórą z elementami aluminium, komputer pokładowy Premium, sportowe fotele z przodu z tapicerką z alcantary, czujnik deszczu i czujnik zmierzchu z funkcją Coming/Leaving Home, automatyczną dwustrefową klimatyzację Climatronic oraz tempomat.

W wersji CityStyle wyposażenie standardowe zostało wzbogacone o 17” obręcze ze stopów metali lekkich Boston, system nawigacji satelitarnej RNS 510 z odtwarzaczem DVD, reflektory bi-xenonowe ze światłami do jazdy dziennej LED, asystenta parkowania Park Assist 2.0, czujniki parkowania z przodu i z tyłu z funkcją wizualizacji na ekranie radia lub nawigacji.

VW Tiguan Sport&Style z silnikiem TSI o mocy 160 KM oferowany jest w cenie 104 090 złotych, z jednostką 2.0 TDI o mocy 110 KM za 104 890 złotych. Wersje CityStyle kosztują odpowiednio 110 890 zł i 111 690 zł. Z uwagi na różnice w wyposażeniu klient przy wyborze wersji specjalnej zyskuje.

Oba modele specjalne oferowane są także w połączeniu z promocyjną ofertą finansowania: preferencyjnym kredytem 50/50 0 proc, kredytem 3,99 proc. lub leasingiem 108 proc. Dostępny jest także pakiet ubezpieczeń kosztujący 3,6 proc. wartości samochodu.