VOLKSWAGEN: DYREKTOR O NOWEJ OFERCIE W POLSCE

Volkswagen ujawnił nowe rozwiązania, podnoszące atrakcyjność finansową swojej oferty. Marka przejmuje na siebie płatność trzech pierwszych rat.

Alternatywą jest ubezpieczenie komunikacyjne na jeden rok za jeden zł dla pozostałych leasingów i kredytów.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Zdecydowana większość, czyli około 75 proc. przedsiębiorców kupujących nowe samochody marki Volkswagen, korzysta z leasingu oferowanego przez Volkswagen Financial Services. Od teraz warunki, na których oferowany jest leasing EasyDrive stają się bardziej korzystne.

W dobie pandemii koronawirusa i związanej z nią niepewności dotyczącej stabilności zatrudnienia, producent postanowił zaoferować w ramach leasingów Easy Drive i Easy Buy ubezpieczenie od utraty pracy, będące integralną częścią obu produktów finansowych.

– To niezwykle ważne rozwiązanie. Zależało nam, aby za jego pośrednictwem podkreślić, że rozumiemy obawy naszych klientów i wsłuchujemy się w ich głos. Wierzę, że oferując tego rodzaju ubezpieczenie, zmniejszamy ewentualne obawy wiążące się z zakupem wymarzonego samochodu – mówi Łukasz Zadworny, dyrektor marki Volkswagen.

Ubezpieczenie obowiązuje przez 12 miesięcy, a maksymalna rata leasingu przy skorzystaniu z ubezpieczenia nie może wynosić więcej, niż 6000 złotych.

Poszczególne samochody Volkswagena z roku modelowego 2020 są teraz dostępne z rabatami. Dodatkowo arka znacznie obniża ceny pakietów przeglądów serwisowych, obowiązujących przez okres 4 lat. Będą dostępne już od 39 zł. Pakiet przeglądów umożliwia bezgotówkowe wykonanie przeglądu samochodu w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena na terenie całego kraju. Jego posiadanie pozwala uchronić domowy budżet przed wydatkami na przeglądy okresowe w kolejnych latach eksploatacji.