VOLKSWAGEN: GOLF TAKŻE Z HOMOLOGACJĄ CIĘŻAROWĄ

golf_4566-2

Volkswagen posiada szeroką ofertę samochodów, dedykowanych przedsiębiorcom, które umożliwiają pełen odpis podatku VAT. Taką możliwość dają: Tiguan, Touran, Passat Variant, Passat Alltrack, Sharan i Touareg, od teraz dodatkowo Golf i Golf Variant.

Od początku roku, do 20 lutego zarejestrowano w Polsce 1 914 aut marki Volkswagen Samochody Osobowe z homologacją ciężarową. W tej grupie samochodów, największą popularnością cieszy się Passat – 889 sztuk, na drugim miejscu plasuje się Tiguan z liczbą 756 zarejestrowanych sztuk.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


W ofercie marki Volkswagen znajduje się wiele modeli samochodów, przy zakupie których, przedsiębiorcy uzyskują możliwość odliczenia pełnego podatku VAT. Auta te nie wymagają montażu kratki:
– Passat Variant, pięcioosobowy;
– Passat Alltrack, pięcioosobowy;
- Tiguan, pięcioosobowy;
- Touran, pięcioosobowy;
- Sharan, pięcioosobowy;
- Touareg, pięcioosobowy.

Do powyższej oferty dziś dołączyły dwa kolejne modele: Golf oraz Golf Variant. W samochodach tych również nie ma konieczności montażu kraty, ale w odróżnieniu od powyższych, te modele są czteromiejscowe.

Najpopularniejsze specyfikacje dostępne są od ręki, klienci mogą praktycznie następnego dnia po dokonaniu zakupu wyjechać samochodem z salonu. W ograniczonej liczbie dostępne są także, z dodatkowym rabatem, samochody z ciężarową homologacją N1 wyprodukowane w minionym roku.

Na stronie www.volkswagen.pl uruchomiona została wyszukiwarka samochodów z homologacją ciężarową, która daje przedsiębiorcom przejrzystą informację o aktualnej dostępności poszczególnych modeli.

Samochody z homologacją ciężarową oferuje także marka Volkswagen Samochody Użytkowe, są to:
- Caddy Furgon;
- Caddy Mixt (Kombi, Trendline, Comfortline, Highline), pięcioosobowy, bez konieczności montażu kraty;
- T5 Transporter Furgon;
- T5 Transporter Skrzyniowy;
- T5 Transporter Kombi Mixt – pięcioosobowy lub sześcioosobowy;
- T5 Caravelle Mixt (Trendline, Comfortline) – pięcioosobowy lub sześcioosobowy;
- Crafter Furgon;
- Crafter Skrzyniowy;
- Amarok (pojedyncza i podwójna kabina).

W sumie marki Volkswagen i Volkswagen Samochody Użytkowe oferują aż 17 modeli z homologacją ciężarową.