VOLKSWAGEN: MOTORPOL WROCŁAW DEALEREM ROKU

Poznaliśmy zwycięzców corocznego konkursu „Dealer roku” marki Volkswagen w Polsce. Nagrodzeni zostali też najwyżej oceniani partnerzy serwisowi.

Aby zasłużyć na tytuł należało świetnie wypaść nie tylko we konkursowych kategoriach, ale również przygotować prezentację, podlegającą ocenie przez przedstawicieli marki.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Wyniki konkursu właśnie zostały ogłoszone: zwycięzcą głównej kategorii został dealer Motorpol Wrocław (na kolejnych lokatach uplasowali się: Świtoń- Paczkowski z Zielonej Góry oraz Carsed Siedlce).

W kategoriach dodatkowych („Sprzedaż” i „Jakość”) nagrodzony został dealer Świtoń- Paczkowski z Zielonej Góry (zdobywając tym samym aż trzy wyróżnienia w całym konkursie), a mianem najlepszego partnera serwisowego w 2020 roku może poszczycić się Gall- ICM z Wrocławia.

– Gratuluję wszystkim zwycięzcom jak i pozostałym dealerom oraz partnerom serwisowym, w którzy w niezwykle wymagającym 2020 roku włożyli mnóstwo pracy w zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług. Zaangażowanie, entuzjazm w realizacji ambitnych założeń – to aspekty warte docenienia. Po naszej sieci dealerskiej widać gotowość do szukania innowacyjnych rozwiązań i stawiania czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom – powiedział Łukasz Zadworny, dyrektor marki Volkswagen.