VOLKSWAGEN: OPONY Z AUTORYZOWANEGO SALONU Z TRZYLETNIM UBEZPIECZENIEM

Kupujesz nowe opony do swojego dostawczego Volkswagena? Zrób to u autoryzowanego dealera, a ich ubezpieczenie na trzy lata otrzymasz w cenie!

Przebicie czy uszkodzenie opony zdarza się każdemu kierowcy, a im więcej jeździmy, np. samochodem dostawczym, ryzyko jego wystąpienia jest większe. Wymiana opony na nową wiąże się zawsze z kosztami, dlatego Volkswagen Samochody Dostawcze, podobnie jak inne marki Grupy Volkswagen, do każdej zakupionej w polskiej sieci dealerskiej nowej opony lub kompletnego koła, bezkosztowo dodaje ich ubezpieczenie. Obejmuje ono przypadki związane z przebiciem opony ostrymi przedmiotami podczas jazdy, uderzenie w krawężnik czy przebicie będące wynikiem aktu wandalizmu.


Zobacz także:

CONTINENTAL: FABRYKA OPON W PORTUGALII Z CERTYFIKATEM ISCC PLUS
 

OPONY


 

Aby podróże Caddy, Transporterem, Crafterem, Amarokiem, Mulitivanem, czy ID. Buzzem były jeszcze bardziej komfortowe i bezstresowe, marka Volkswagen Samochody Dostawcze do każdej zakupionej u autoryzowanego dealera marki nowej opony lub kompletnego koła dołącza ich bezkosztowe ubezpieczenie. Ubezpieczenie jest ważne przez 36 miesięcy od daty zakupu i co ważne jest przypisane do samochodu, a nie do osoby, więc w przypadku sprzedaży pojazdu przechodzi na kolejnego właściciela. Nowy nabywca otrzymuje wtedy wraz z samochodem certyfikat ubezpieczenia opon.

Ubezpieczenie dotyczy wszystkich samochodów nowych, demonstracyjnych i używanych, w których nowe opony zamontowano w autoryzowanym serwisie marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Dotyczy również pojazdów, w których na życzenie klienta w tym samym serwisie zamontowano nowe opony np. o innym rozmiarze. Nie dotyczy natomiast opon i kompletnych kół należących do oryginalnego wyposażenia fabrycznego samochodu.

By uzyskać rekompensatę z ubezpieczenia uszkodzonej opony, należy zgłosić się z samą oponą i z jej certyfikatem do autoryzowanego serwisu marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Po wypełnieniu i rozpatrzeniu odpowiedniego wniosku następuje wypłata rekompensaty. W przypadku opony, która ma nie więcej niż 12 miesięcy jest to 100% jej wartości. W przypadku opon starszych kwota ta jest odpowiednio proporcjonalnie niższa. Koszty montażu natomiast zawsze zwracane są w pełnej kwocie.