VOLKSWAGEN: POLSKI SUKCES W MISTRZOSTWACH

agn_7877

Pod hasłem „One brand, one team, one challenge” odbył się w Wolfsburgu finał Światowego Konkurs Kompetencji – Volkswagen Retail Qualification World Championship. Na podium nie zabrakło polskiego akcentu.

W finale wzięło udział około 300 uczestników z 80 krajów. W klasyfikacji reprezentacji krajowych zwyciężyła drużyna z Austrii przed Danią i Białorusią.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W kategorii sprzedawców wygrał Bernhard Rudolf z Austrii. Zwycięzcą wśród doradców serwisowych jest Martin Kadner z Czech. Rywalizację w kategorii techników serwisowych wygrał Kosuke Endo z Japonii. Najlepszym pracownikiem działu części zamiennych jest Oliver Bayer z Niemiec, drugie miejsce w tej kategorii zajął Bartosz Cichocki pracujący na co dzień w salonie Volkswagena Krotoski Cichy, usytuowanym w Przeźmierowie koło Poznania.

Volkswagen zorganizował międzynarodowe zawody dla pracowników swoich partnerów już po raz piąty. Celem rywalizacji jest stała poprawa jakości sprzedaży i serwisu na wszystkich rynkach i w ten sposób dalsze podniesienie poziomu zadowolenia klientów z marki Volkswagen.