VOLKSWAGEN: PRACOWNICY CENTRALI PRZESZKOLENI PRZEZ WOŚP

vw-wosp-inst1

Rozpoczęta przed zaledwie trzema tygodniami współpraca Volkswagena i WOŚP już przynosi efekty. Jako jedni z pierwszych, przeszkolenie w udzielaniu pierwszej pomocy i w resuscytacji krążeniowo- oddechowej przeszli pracownicy marki z centrali Volkswagen Group Polska.

W przyszłym roku Volkswagen będzie angażował się w akcje, których celem jest poszerzanie wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Wraz z rozpoczęciem współpracy Volkswagena i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do instruktorów zaangażowanych nie tylko w Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” trafiły 4 nowe Volkswageny, wszystkie wyposażone w przekładnię DSG:

• 150-konny Golf Variant;
• 190-konny Golf Variant;
• 204-konny Golf Variant;
• 204-konny Caravelle.

– Nasi instruktorzy jeżdżą po Polsce non stop i muszą mieć pewność, że dotrą w każde miejsce. Byli już w ponad 90 procent szkół podstawowych na terenie kraju i uświadamiali nauczycieli jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy. Z tą wiedzą dotarliśmy do ponad 2,5 miliona dzieci, z których część licznie przybyła do Warszawy, aby wziąć czynny udział w próbie ustanowienia Rekordu Guinnessa. Bardzo się cieszę, że do kolejnych dzieciaków dojedziemy bez problemu kolorowymi Volkswagenami, które będą rozpoznawalne w całej Polsce – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP.