VOLVO: NOWY PUNKT TRUCK CENTER W KIELCACH

SONY DSC

Druga połowa ubiegłego roku była okresem szczególnie intensywnego rozwoju sieci dealersko- serwisowej Volvo Trucks w Polsce w odniesieniu do własnej, w pełni zarządzanej przez Volvo sieci Volvo Truck Center.

W okresie od sierpnia do grudnia 2012 roku uruchomione zostały cztery nowe punkty Volvo Truck Center. Tymczasem odbyła się uroczysta inauguracja działalności punktu w Kielcach, który świadczy swoje usługi już od sierpnia ub. roku.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Nowy punkt serwisowy w w stolicy Gór Świętokrzyskich oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości usług, świadczonych w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo, uczestniczyli również licznie zgromadzeni goście, w tym przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi.

– Wraz z uruchomieniem nowego punktu w Kielcach, zrobiliśmy kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że dzięki jego funkcjonowaniu, zarówno pozycja, jak i oferta Volvo Trucks w tej części Polski zostanie jeszcze bardziej wzmocniona – powiedział podczas inauguracji Tom Jörning, Dyrektor Zarządzający Rynku Europy Centralno- Wschodniej w Volvo Group Trucks.

– Kielce i ich okolice to obszar, gdzie swoją działalność prowadzi wielu naszych Klientów, dlatego cieszymy się bardzo, że dzięki nowemu punktowi Volvo Truck Center możemy być ze swoją ofertą jeszcze bliżej nich, zapewniając im szybki i łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów i usług i tym samym przyczyniać się do ich sukcesu – powiedziała Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzający Volvo Truck Center Polska.

Punkt w Kielcach to jeden z dwunastu, w pełni zarządzanych przez Volvo punktów Volvo Truck Center w Polsce oraz jeden z czterech takich punktów uruchomionych w ubiegłym roku – pozostałe trzy nowe punkty Volvo Truck Center zlokalizowane są w Suwałkach, Ostrołęce i Białej Podlaskiej.

volvo 2_hr-0003

Obok dwunastu punktów Volvo Truck Center, w Polsce działa obecnie 19 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 31 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Volvo Truck Center w Kielcach znajduje się również jeden z 22 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Nowy punkt Volvo Truck Center posiada dogodną lokalizację w miejscowości Sitkówka Nowiny – na południowy zachód od Kielc, w odległości około 1 km od drogi 762, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S7.

Dane teleadresowe nowego punktu:

Volvo Truck Center
Ul. Zakładowa 1
26-052 Sitkówka Nowiny k/ Kielc
Tel. (serwis): +48 41 301 41 40
Tel. 24-godz.: +48 695 206 571
Tel. (sprzedaż pojazdów): + 48 41 301 41 44

Nowy punkt Volvo w Kielcach jest również nowym oddziałem firmy Volvo Maszyny Budowlane Polska, a Zbigniew Medyński – Prezes Zarządu Volvo Maszyny Budowlane Polska (na powyższym zdjęciu pierwszy z lewej) był oczywiście obecny na uroczystości.